معجزه هایفو خط اخم در زیبایی صورت

معجزه هایفو خط اخم در زیبایی صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معجزه هایفو خط اخم در زیبایی صورت

خطوطی که در پیشانی ایجاد می گردند خط اخم نامیده می شوند این خطوط هم در مردان و هم زنان ایجاد شده و دلایل فراوانی زمینه ساز ایجاد این خطوط می باشند ، رفع این خطوط اخم پیشانی نیازمند روشی می باشد که بیشترین حد لیفت را در پیشانی انجام داده تا هنگام اخم کردن دیگر خطوط ظاهر نگردند ، در اینجا خواهیم دید معجزه هایفو خط اخم در زیبایی صورت چگونه انجام می گیرد. هر سال که سن انسان بالا می رود پوست بدن او خشک تر و نازک تر می شود و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و در این موقع چین و چروک در آن ظاهر شده و پوست به حالت اولیه خود برنمی گردد .

دلایل وجود خط اخم

عوامل ژنتیکی ، بالا رفتن سن باعث ایجاد خط اخم در پیشانی می شود و پوست پیشانی دچار چروک های عمیق می گردد که در فاصله بین ابروها نمایان شده و باعث می شود چهره فرد عبوس و اخمو نشان داده شود.

هایفو خط اخم

کسانی که دچار خط اخم زود هنگام می شوند یا با بالا رفتن سن در پیشانی آنها و بین ابروهای خود خطوط اخم ایجاد می گردد می توانند با هایفو کردن خط اخم و کلاژن سازی توسط امواج هایفو پوست پیشانی را لیفت کرده و خط اخم را از بین ببرند. هایفوتراپی کردن خطوط اخم با استفاده از روش هایفو در یک جلسه انجام می گیرد و به دلیل غیر جراحی بودن این روش خونریزی و کبودی در پیشانی ایجاد نمی گردد. استفاده از روش هایفوتراپی در از بین بردن خط اخم برای استفاده از روشهای دیگر محدودیت ایجاد نمی کند و فرد می تواند بعد از هایفوتراپی در پیشانی تزریق بوتاکس و چربی نیز جهت کسب نتیجه بهتر انجام دهد. هایفو خط اخم و به طور کلی هایفوتراپی پوست باید توسط متخصص انجام گیرد زیرا آگاهی از محل عروق و اعصاب عضلات پوست در هایفوتراپی اهمیت دارد و تنها متخصص از وجود این بافت ها در زیر پوست آگاه می باشد و هایفوتراپی را بدون آسیب به این بافت ها انجام خواهد داد همچنین تنظیم دستگاه هایفوتراپی باید دقیق انجام گیرد و در هر فردی برحسب ضخامت پوست و عوامل دیگر تنظیم می شود و انرژی امواج باید به طور دقیق در محل درمان متمرکز داده شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X