کاربرد هایفو گردن چیست؟

کاربرد هایفو گردن چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاربرد هایفو گردن چیست؟

جراحی های پوست که برای جوانسازی آن در گذشته انجام می گرفته است به دلیل عوارض این گونه جراحی ها دیگر منسوخ شده است و در حال حاضر استفاده از روشهای غیر جراحی رواج پیدا کرده که عوارض به نسبت کمتری از جراحی های زیبایی دارد ، پیشرفته ترین روش غیر جراحی جوانسازی پوست هایفوتراپی می باشد که این قابلیت را دارد که در تمام نواحی صورت می توان از آن برای برگردان جوانی به پوست استفاده نمود اما کاربرد  هایفو گردن چیست.

 هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی غیر تهاجمی و غیر جراحی جهت لیفت پوست می باشد که از طریق انرژی امواج این دستگاه کلاژن سازی که برای حفظ زیبایی پوست لازم می باشد و بر اثر عواملی چون بالا رفتن سن کند گردیده است دوباره باز سازی شده و در نتیجه پوست لیفت و کشیده می گردد.

هایفو گردن

یکی از نقاطی از بدن که بر اثر بالا رفتن سن دچار شل شدگی پوست می شود ، گردن می باشد که هایفوتراپی در آن یا به دلیل شل شدگی پوست یا وجود غبغب انجام می گیرد ، ایجاد غبغب و پوست شل و افتاده در گردن زیبایی هر فردی را دچار خدشه می سازد و به دلیل تاثیر در زیبایی افراد خواهان روشی برای رفع این مشکل می باشند. در هایفوتراپی گردن امواج هایفوتراپی با تمرکز در لایه های زیرین پوست گردن کلاژن سازی و اکسیژن سازی را تحریک کرده و پوست این ناحیه لیفت و کشیده می گردد ، هایفوتراپی گردن علاوه بر جوانسازی پوست گردن باعث ایجاد فرم مناسب در چانه می شود و با چانه و گردن تناسب زیبایی ایجاد خواهد کرد.

فرآیند هایفوتراپی گردن

قبل از هایفوتراپی گردن بیمار به انجام کار خاصی نیاز ندارد فقط قبل از هایفوتراپی گردن وی توسط پزشک معاینه می شود و گردن باید فاقد عفونت و مشکل پوستی یا زخم باشد ، قبل از هر روش جوانسازی بیمار باید تمام سوابق کامل پزشکی خود را در اختیار متخصص قرار دهد تا اگر منعی برای درمان وجود داشته باشد پزشک تشخیص داده و از انجام درمان خودداری نماید. هایفو گردن یک فرآیند جوان سازی چند ساله در این ناحیه از بدن می باشد و به دلیل غیر جراحی بودن بیمار بعد از هایفوتراپی به استراحت نیازی نخواهد داشت و سریعا می تواند به کارهای روزمره خود مشغول گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X