تاثیر هایفو گونه بر زیبایی صورت

تاثیر هایفو گونه بر زیبایی صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تاثیر هایفو گونه بر زیبایی صورت

داشتن گونه ای برجسته و استخوانی از نشانه های زیبایی  هر فردی مخصوصا در خانم ها می باشد و گونه برجسته فرم صورت را زیباتر نشان می دهد اما این زیبایی و برجستگی تا ابد ادامه ندارد و گونه ها به مرور زمان و بالا رفتن سن شل و افتاده می گردند و حالت طبیعی خود را از دست می دهند ، برای برگردان زیبایی و حالت استخوانی گونه به آن روش هایفوتراپی روشی مناسب خواهد بود اما تاثیر هایفو گونه بر زیبایی صورت چگونه خواهد بود. ایجاد چین و چروک و شل شدن و افتادگی گونه ها حالت برجستگی آنها و فرم آنها را از بین خواهد برد و گونه ها فرو رفته و شل خواهند شد، روشهای زیادی برای گونه گذاری در صورت و ایجاد فرم برجسته در آنها وجود دارد روشهایی مانند تزریق بوتاکس ، ژل و چربی گونه ها را برجسته می سازد اما هر کدام عوارض و ماندگاری کمتری نسبت به روش هایفوتراپی خواهد داشت.

هایفو گونه

هایفوتراپی گونه روشی غیر جراحی جهت برجسته نمودن گونه ها می باشد که در آن انرژی امواج دستگاه روی زیر پوست گونه متمرکز شده و بافت گونه را گرم نموده و انقباض و کشیدگی گونه را موجب می شود، هایفو گونه پوست گونه را لیفت کرده و باعث بهبود رنگ و حجم گونه به مرور زمان می شود ، هایفو کردن گونه ،  گونه را بالا می کشد و از افتادگی رها خواهد کرد و گونه در جای اصلی خود محکم و برجسته و زیبا خواهد شد.

عوارض هایفو گونه

هایفو گونه به دلیل غیر جراحی بودن عوارض بسیار کمی برای بیمار ایجاد خواهد کرد و ممکن است گونه کمی ملتهب و قرمز گردد که بعد از گذشت مدت کمی این موضوع رفع خواهد شد، لیفت گونه گر چه در همان جلسه نتایج قابل مشاهده ای برای بیمار خواهد داشت و بیمار تغییرات ایجاد شده را به وضوح خواهد دید اما لیفت اصلی و واقعی بعد از گذشت چند ماه رخ خواهد داد و تا چند ماه بعد از هایفوتراپی ادامه خواهد داشت. هایفو گونه به جز خوش فرم کردن گونه سبب می شود تا بین گونه و صورت تناسب مناسبی ایجاد گردد و چهره بیمار چندین برابر زیباتر گردد، این عمل سبب می شود تا حجم از دست رفته گونه بازیابی گردد و بیمار از عمل خود رضایت داشته باشد البته هایفو گونه باید توسط متخصص و تنظیم صحیح  امواج روی پوست توسط وی صورت گیرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X