همه چیز درباره هایفوتراپی غبغب

همه چیز درباره هایفوتراپی غبغب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره هایفوتراپی غبغب

پوست صورت و گردن هر فردی در زیبایی او نقش فراوانی دارد و داشتن پوستی صاف و یکدست و عاری از مشکل در ناحیه صورت و گردن باعث زیبا شدن چهره هر فردی و بالا رفتن اعتماد به نفس او خواهد شد ، یکی از نواحی که ممکن است با وجود غبغب در آنجا مورد درمان هایفوتراپی قرار گیرد گردن است که وجود غبغب ظاهری ناخوشایندی برای فرد ایجاد خواهد کرد، در اینجا همه چیز در مورد هایفوتراپی غبغب را خواهیم دانست.

غبغب

اگر در ناحیه تلاقی چانه و گردن چربی اضافه شکل گیرد به آن غبغب گفته می شود که معمولا پوست این ناحیه از گردن را دچار شل شدگی و افتادگی شدید خواهد کرد، غبغب اغلب به دلایل ارثی شکل می گیرد و به همین دلیل نمی توان چربی این ناحیه را با ورزش کردن و رژیم گرفتن از بین برد بنابراین اکثر افراد از روشهای دیگری از جمله هایفوتراپی در رفع غبغب خود استفاده می نمایند.

 هایفوتراپی غبغب

هایفوتراپی غبغب بدون جراحی در این ناحیه انجام می گیرد و امواج دستگاه  هایفوتراپی باعث متلاشی شدن لایه های چربی زیر پوست غبغب شده و بعد از ذوب چربی پوست سفت و منقبض شده و لیفت می گردد ، هایفوتراپی غبغب کوچکترین آسیبی به گردن وارد نمی کند و با یک جلسه درمان غبغب از بین رفته و پوست گردن جوانسازی می شود. ایجاد غبغب در گردن هر فردی باعث شل شدگی پوست گردن و حالت غیر طبیعی در گردن می شود و زیبایی صورت را تحت شعاع قرار می دهد و اعتماد به نفس هر فردی را پایین خواهد آورد.

مزایای هایفوتراپی غبغب

هایفوتراپی غبغب علاوه بر از بین بردن غبغب و شکل بخشیدن به گردن و لیفت پوست گردن باعث ایجاد چانه ای خوش فرن برای بیمار می شود و پوست گردن نیز با کلاژن سازی هایفوتراپی جوان و شاداب شده و اکسیژن رسانی به آن بیشتر خواهد شد و از این رو فرد تا چندین سال گردنی زیبا و جوان خواهد داشت. هایفوتراپی غبغب با استفاده از امواج کنترل شده دستگاه انجام می گیرد که بسیار ایمن بوده و پوست گردن را سفت و زیبا خواهد کرد و تشکیل غبغب به هر دلیلی اعم از ارثی یا افزایش وزن که رخ داده باشد برای همیشه از بین خواهد رفت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X