هزینه هایفو لیفت صورت در تهران و ایران

هزینه هایفو لیفت صورت در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه هایفو لیفت صورت در تهران و ایران

هنگامی که پوست دچار پیری و افتادگی می گردد و یا در گردن غبغب ایجاد گردد چهره افراد دچار تغییرات اساسی خواهد شد و شکل خود را از دست خواهد داد، کسانی که به وضعیت سلامتی پوست و موی خود اهمیت می دهند با ظاهر شدن تغییرات در خود به دنبال علت و رفع مشکلات پوستی خود می باشند و برای بهبود وضعیت خود به پزشک مراجعه می نمایند ، یکی از روشهای پیشنهادی پزشکان با توجه به وضعیت پوست بیماران انجام هایفوتراپی برای لیفت صورت می باشد که باید ببینیم هزینه هایفو لیفت صورت در تهران و ایران چقدر می باشد.

هایفو لیفت صورت

هایفو لیفت صورت در مواقعی انجام می گیرد که پوست صورت دچار افتادگی و شل شدگی خفیف تا متوسط شده باشد و در این کار امواج دستگاه هایفوتراپی با نفوذ در عمق مناسب بافت های فرسوده پوست را تخریب و بافت های جدید را جایگزین آنها خواهند کرد. حرارت امواج هایفوتراپی سلول های پوست را تحریک می نماید تا برای حفظ سلامت پوست کلاژن جدید تولید نمایند و با تولید کلاژن پوست جمع شده و به طور طبیعی لیفت می گردد، نتایج کامل هایفوتراپی که پوست را صاف تر و سفت تر خواهد کرد چند ماه بعد از هایفوتراپی حاصل می گردد.

هزینه هایفوتراپی در تهران و ایران

هزینه هر هایفوتراپی با توجه به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات لازم جهت لیفت صورت بستگی خواهد داشت، هزینه هایفو در هر شهر و منطقه ای متفاوت می باشد و تعرفه یکسانی برای این گونه جوانسازی های پوست وجود ندارد ، در شهر تهران در هر منطقه و هر کلینیک هزینه هایفوتراپی با توجه به وضعیت پوست بیمار و تشخیص پزشک و متخصص تعیین می گردد. نتایج حاصل از هایفوتراپی برای صورت تا چند سال دوام دارد و در این مدت تولید کلاژن در پوست متوقف نخواهد شد و تا چندین ماه پوست به طور طبیعی به سفت شدن و محکم شدن ادامه خواهد داد اما به تدریج این روند کند و متوقف خواهد شد و پوست به مرحله بعدی هایفوتراپی بعد از حدود ۳ سال نیازمند خواهد شد. هایفو لیفت صورت روشی سریع در یک جلسه جهت رفع چین و چروک پوست صورت می باشد که بدون درد و خونریزی انجام می گیرد و به دلیل عدم تمرکز امواج در سطح پوست در پوست لک و سوختگی ایجاد نخواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X