همه چیز درباره طب سوزنی چروک صورت

همه چیز درباره طب سوزنی چروک صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره طب سوزنی چروک صورت

افرادی که به چروک پوست صورت مبتلا می گردند از انواع روش های درمانی برای محو این چروک استفاده می کنند که درصد موفقیت هر روش و رضایت بیمار از انجام روش درمانی  متفاوت می باشد ، طب سوزنی نیز یکی از روش های درمانی چروک پوست می باشد که باعث سفتی و کاهش چروک ها پوست می گردد و سبب می گردد پوست طراوت و شادابی خاصی داشته باشد اما همه چیز درباره طب سوزنی چروک صورت را باید دانست.

طب سوزنی

طب سوزنی چروک یکی از روش های قدیمی مورد استفاده چینی بوده که این طب بر این نظریه استوار شده است که انرژی در داخل و بیرون بدن در کانال های انرژی جریان دارد و با فرو کردن سوزن بسیار نازک در نقاط حیاتی بدن می توان این انرژی را آزاد نمود و از آن برای درمان درد ها استفاده کرد.

طب سوزنی پوست برای درمان چروک صورت

طب نظر متخصصان طب سوزنی علت بروز چروک و مشکلات پوستی مسدود بودن مسیر حرکت انرژی در پوست می باشد و این مسیر بر اثر عواملی که در بدن ایجاد می گردد مسدود می شود و در نتیجه پوست دچار چروک می گردد. بنابراین باید با باز کردن این مسیر در نقاط استراتژیک و حساس تعادل بدن را بازگردانید و با آزاد سازی انرژی موجب شد تا پوست صاف و سفت گردد و چروک آن از بین رود ، در این روش متخصصان طب سوزنی سوزن های نازک را در نقاط حساس صورت به مدت چند دقیقه وارد می نمایند و با فشار بر نقاط خاص باعث تحریک اعصاب و ماهیچه ها و بافت های صورت می گردند و با این تحریک جریان خون افزایش پیدا خواهد کرد و پو ست صاف و شاداب می گردد. طب سوزنی چروک صورت حتما باید توسط متخصص طب سوزنی انجام گیرد زیرا این متخصصان به نقاط حساس پوست صورت آشنایی دارند و تجربه کافی در این کار را کسب نموده اند و اگر این طب سوزنی توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد ممکن است باعث فلج شدن اعصاب و ماهیچه های صورت گردد ، عمق ورود سوزن در طب سوزنی برای درمان مشکلات پوستی اهمیت زیادی دارد و این سوزن ها باید در محل مناسب و در عمق مناسب وارد گردند ، طب سوزنی درمان ترکیبی مناسبی در کنار سایر روش های درمان چروک پوست می باشد که برای کنترل برخی مشکلات پوستی مفید خواهد بود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X