عمل میکرونیدلینگ عمیق پوست خود را احیا کنید

عمل میکرونیدلینگ عمیق پوست خود را احیا کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل میکرونیدلینگ عمیق پوست خود را احیا کنید

عوامل بسیاری مانند تغییرات هورمونی دوران جوانی  و تغذیه باعث ایجاد جوش در پوست می شود و برخی اوقات حتی با از میان رفتن جوش ها جای آنها در پی تا مدت ها باقی می ماند، باقی ماندن جای جوش ، جای زخم و بخیه، اسکار و تیرگی دور چشم باعث می گردد تا هر فردی به دنبال روش درمان مناسب برای مشکلات پوستی خود باشد ، یکی از روش های جوانسازی پوست میکرونیدلینگ می باشد که باید دید عمل میکرونیدلینگ عمیق پوست چگونه پوست را احیا می نماید.

میکرونیدلینگ عمیق

میکرونیدلینگ عمیق پوست با استفاده از انواع سوزن های این دستگاه انجام می گیرد و سوزن های این دستگاه با تنظیم عمق و سرعت شان توسط پزشک در سطح پوست زخم های کنترل شده ای ایجاد می نمایند که عمق آنها با توجه به نوع سوزن و ناحیه تحت درمان توسط پزشک تنظیم می شود ، این عمق ایجاد شده توسط سوزن ها و زخم ایجاد شده باعث تحریک پوست به کلاژن سازی می شود و از این طریق و در کنار التیام هم زمان زخم ها مشکلات پوستی و جای زخم و اسکار رفع می گردد. در میکرونیدلینگ عمیق پوست با توجه به نوع مشکل پوستی و اندازه عمق مورد نیاز نوع سوزن و اندازه آن توسط پزشک متخصص میکرونیدلینگ مشخص می شود و هم چنین تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع مشکل پوستی متفاوت می باشد مثلا برای درمان جای زخم آکنه بین ۳تا ۴ جلسه میکرونیدلینگ نیاز می باشد در حالی که برای درمان اسکار ۴ تا ۶ جلسه تجویز می گردد.

مراقبت های پس از میکرونیدلینگ

به دلیل ایجاد زخم های عمیق در پوست با استفاده از سوزن های این دستگاه اگر بیمار نکات بهداشتی را رعایت ننماید احتمال ایجاد عفونت در ناحیه تحت درمان وجود دارد بنابراین بیمار باید تا چند روز از لوازم آرایشی و بهداشتی و لوسیون ها در محل درمان شده استفاده ننماید و تا چندین روز برای شستن مل درمان از آب ولرم استفاده کند و تا حد ممکن در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرد. میکرونیدلینگ عمیق پوست پس از تحریک پوست به تولید کلاژن سازی  باعث جوانسازی و رفع جای جوش و زخم و ترک های پوستی خواهد شد و از این طریق پوست احیا می گردد و طراوت و شادابی خود را باز خواهد یافت، استفاده از این روش درمانی در کنار دارو های تقویت زیبایی با کیفیت و تایید شده سبب تاثیر چند برابر این روش در ترمیم پوست خواهد بود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X