تاثیر میکرونیدلینگ پوست صورت در رفع چین و چروک

تاثیر میکرونیدلینگ پوست صورت در رفع چین و چروک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تاثیر میکرونیدلینگ پوست صورت در رفع چین و چروک

در دوره جوانی به دلیل تولید کلاژن و الاستین مناسب در پوست ، پوست جوان و شاداب و بدون چین و چروک می باشد اما با بالا رفتن سن و ترکیب عوامل مختلف پوست صورت نازک و حساس می گردد و این امر باعث از بین رفتن کلاژن و الاستین های پوست شده و پوست چروک می گردد، یکی از روشهای تحریک تولید کلاژن در پوست میکرونیدلینگ می باشد که باید دید تاثیر میکرونیدلینگ پوست صورت در رفع چین و چروک چگونه می باشد.

میکرونیدلینگ پوست صورت

در میکرونیدلینگ پوست صورت غلتک دستگاه که دارای تعداد زیادی سوزن یک بار مصرف استریل می باشد در سطح پوست حرکت داده می شود و باعث ایجاد زخم های کوچک در سطح پوست می شود این زخم ها پوست را تحریک کرده و بدن به طور طبیعی برای بهبود زخم ها فاکتورهای رشد و تولید کلاژن و الاستین را آزاد می نماید در نتیجه عمق چین و چروک پوست از بین رفته و ضخامت پوست افزایش پیدا خواهد کرد و فرآیند تولید کلاژن ها افزایش پیدا می نماید و روند پیری پوست کند خواهد شد.

مزایای میکرونیدلینگ

بهبود فرد بعد از میکرونیدلینگ بعد از چند روز خواهد بود و استفاده از این روش اثر جانبی خاصی در صورت رعایت نکات بهداشتی لازم برای فرد ایجاد نخواهد کرد، این روش در افرادی که پوست نازک و حساس دارند نیز قابلیت انجام دارد، این روش درمانی باعث تغییر رنگ پوست نشده و عوارض آن یعنی قرمزی پوست در مدت کوتاهی رفع خواهد شد.

نتایج حاصل از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ پوست ، پوست را براق و درخشان می نماید و روشنی خاصی را به پوست می بخشد ، التهاب و زخم های ایجاد شده بر اثر این روش به دلیل خاصیت خود درمانی پوست طی چند روز بهبود خواهد یافت و معمولا بیماران جهت حصول نتیجه بهتر باید میکرونیدلینگ را در چند جلسه و با فاصله زمانی چند ماه انجام دهند. میکرونیدلینگ پوست صورت در کسانی که دچار اسکار شده اند و جای بخیه و زخم در صورتشان وجود دارد می تواند در رفع این مشکلات موثر باشد و تا حدود زیادی این مشکلات پوست صورت را محو و کم رنگ خواهد نمود، زخم های ایجاد شده توسط این دستگاه کنترل شده می باشند و عمق و میزان زخم ها توسط متخصص میکرونیدلینگ در دستگاه تنظیم می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X