بهترین مرکز میکرونیدلینگ در تهران و ایران

بهترین مرکز میکرونیدلینگ در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز میکرونیدلینگ در تهران و ایران

جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوستی امروزه با روشهای متفاوت جراحی و غیر جراحی انجام می گیرد که و در این کار از دستگاه های مختلفی با کاربردهای متفاوت استفاده می شود که هر کدام شیوه و کارکرد مخصوص به خود را دارند یکی از دستگاه های به کار رفته جهت جوانسازی پوست که در مراکز پوست و زیبایی از آن استفاده می شود دستگاه میکرونیدلینگ می باشد که باید ببینیم بهترین مرکز میکرونیدلینگ در تهران و ایران کدام مرکز می باشد.

مرکز میکرونیدلینگ

مراکز زیبایی پوست و مو از روشهایی مختلفی برای جوانسازی پوست استفاده می نماید که یکی از این روشها به کار گیری دستگاه میکرونیدلینگ می باشد این دستگاه که سوزن های ریزی دارد با ایجاد زخم در سطح پوست و ایجاد کانال های متعدد سبب می گردد تا پوست تحریک شده و خود را درمان نماید و با تولید کلاژن بیشتر در خود پوست را شاداب و درخشنده نماید. [caption id="attachment_10578" align="aligncenter" width="300"] مرکز میکرونیدلینگ[/caption] دستگاه های میکرونیدلینگ در مراکز درمانی و زیبایی باید از نوع استاندارد باشند زیرا انواع تقلبی این نوع دستگاه ها در بازار وجود دارند که به دلیل استاندارد نبودن عوارض بیشماری را برای بیماران به دنبال دارند، در مراکز میکرونیدلینگ زیباسازی پوست باید تحت نظارت متخصص میکرونیدلینگ که تحصیلات و تجربه کافی در مورد کار با این نوع دستگاه ها را دارد انجام گیرد، سوزن های استفاده شده در این مراکز باید از نوع مطلوب و استاندارد و یک بار مصرف باشند و نوع سوزن ها و عمق ایجاد شده توسط آنها باید توسط متخصص با توجه به مشکلات پوستی بیمار تنظیم گردد.

ویژگی روش میکرونیدلینگ

در این روش سرعت سوزن ها و عمق نفوذ آنها با توجه به ضخامت پوست بیمار و نوع مشکل وی توسط متخصص تنظیم می شود و جوانسازی پوست رخ می دهد، میکرونیدلینگ پوست نیاز به تکرار دارد و با انجام تنها یک جلسه تغییرات موقتی ایجاد خواهد شد که ماندگار نمی باشد بنابراین تعداد این جلسات باید در حدود شش جلسه و با فاصله زمانی مناسب انجام گیرد.

بهترین مرکز میکرونیدلینگ تهران و ایران

با جستجو در سایت ها و مراکز درمانی نام و آدرس بسیاری از مراکز زیبایی و درمانی را می توان یافت که در جوانسازی پوست از روش میکرونیدلینگ استفاده می نمایند اما نکته اصلی در این مورد اعتبار این مراکز و استفاده آنها از دستگاه اصلی میکرونیدلینگ می باشد که باعث می شود به عنوان مرکزی قابل اعتماد در بین مردم شناخته شوند ، بهترین مرکز میکرونیدلینگ تهران و ایران مرکزی خواهد بود که متخصصین با تجربه با استفاده از دستگاه های استاندارد بیشترین حد رضایت بیمار را از روش درمانی به بدست بیاورند . مرکز میکرونیدلینگ با به کارگیری امکانات و تجهیزات پیشرفته و مناسب در روش درمانی باعث کاهش عوارض این گونه جوانسازی ها شده و درصد موفقیت عمل را بالا خواهد برد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X