آیا طاسی کامل سر با prp درمان می شود؟

آیا طاسی کامل سر با prp درمان می شود؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا طاسی کامل سر با prp درمان می شود؟

طاسی کامل سر یکی از مواردی است که میتواند زیبایی را تا حد زیادی کاهش دهد برای همین افرادی که دچار آن میشوند تلاش میکنند تا هر چه زودتر با استفاده از روش های کار ساز آن را درمان کنند چون طاسی علاوه بر اینکه زیبایی را کاهش میدهد باعث میشود تا فرد دچار مشکلات روحی شود و نتواند روابط اجتماعی خود را به خوبی ادامه دهد علاوه بر این گوشه گیری و انزوا هم ممکن است به دنبال طاسی برای فرد به وجود اید. برای اینکه از طاسی کامل سر رهایی پیدا کنید روش های مختلفی وجود دارد که میتواند به درمان ریزش موهایتان کمک کند.اما صرفا وجود این روش  ها نمیتواند دلیلی باشد تا به دلخواه از آن ها استفاده کنید.باید قبل از هر کاری به یک متخصص زیبایی با تجربه مراجعه کنید تا با بررسی شرایط فعلی بهترین راه حل را به شما معرفی کند.

انواع طاسی سر به چه علت هایی رخ میدهد؟

طاسی کامل سر معمولا به دلایل مختلفی رخ میدهد که از میان آنها میتوان به ژنتیک و تغذیه ی مناسب و بیماری های قارچی اشاره کرد.در صورتی که ژنتیک عامل طاسی سر باشد نمیتوان به راحتی موهای سر را تقویت کرد و معمولا دارو ها هم جواب نخواهند داد به همین علت باید از روش های کارسازتری مانند کاشت مو و prp  استفاده کرد. اما مشکلات دیگری نیز وجود دارند که باعث طاسی کامل سر میشوند و میتوان به راحتی با استفاده از روش های گیاهی و دارو ها به درمان آن پرداخت.

PRP در طاسی کامل سر چه نقشی دارد؟

PRP یکی از روش هایی است که سالها برای درمان مشکلات ژنتیکی و ارثی موی سر از آن استفاده میشود.در روش پی آر پی محلول خاصی به یکی از لایه های پوست که فولیکول ها در آن قرار دارند تزریق میشود با این کار روند رشد فولیکول های مو افزایش میباد و میتوان شاهد درمان طاسی کامل سر بود. PRP در درمان موهای نازک هم کاربرد دارد و باعث افزایش ضخامت موها میشود. این روش در حال حاضر برای درمان کم پشتی در خانم ها و آقایان استفاده میشود و نتایج خوبی را در بر خواهد داشت.

مدت زمان درمان طاسی کامل سر با روش PRP

برای اینکه بتوانید به درمان طاسی کامل سر با PRP بپردازید باید انتظار دست یافتن به نتیجه ی سریع را نداشته باشید .با تزریق PRP حداقل 2  ماه طول میکشد تا با تقویت فولیکول مو، ضخامت مو افزایش پیدا کند و پرپشت تر شود. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X