بهترین راه درمان جوش صورت، میکرونیدلینگ جای جوش

بهترین راه درمان جوش صورت، میکرونیدلینگ جای جوش

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین راه درمان جوش صورت، میکرونیدلینگ جای جوش

هر فردی در دوران جوانی خود به دلیل تغییرات هورمونی جوش زدن در پوست را تجربه کرده است اما گاهی جای این جوش ها در صورت ماندگار می شود و صورت را از حالت صافی و یک دست بودن خارج می نماید و ظاهری متفاوت را برای افراد ایجاد خواهد کرد روش های مختلفی برای درمان جای جوش وجود دارد که یکی از این روش ها میکرونیدلینگ می باشد که باید ببینیم بهترین روش درمان جوش صورت میکرونیدلینگ جای جوش می باشد. اولین مرحله درمان جوش صورت کنترل آن می باشد و باید با مراجعه به متخصص جوش ها را کنترل نمود و با مصرف دارو و ارائه راه کار از به وجود آمدن دوباره آنها جلوگیری نمود سپس روش مناسب رفع جای جوش را و درمان مناسب را اتخاذ نمود.

میکرونیدلینگ جای جوش

بعد  از بین بردن جوش ها نوبت به رفع جای جوش می رسد ، در روش میکرونیدلینگ برای رفع جوش هزاران سوراخ توسط دستگاه روی سطح پوست ایجاد می شود و پوست به دلیل داشتن خاصیت خود ترمیمی مقدار زیادی کلاژن تولید می نماید و مواد مغذی را به سطح پوست می فرستد که این کار باعث برطرف شدن جای جوش ها و صاف شدن سطح پوست می گردد، در رفع جای جوش روش میکرونیدلینگ در کنار درمان دارویی که حاوی فاکتورهای رشد سلولهای پوست می باشد نقش زیادی  در رفع جای جوش دارد .

روش های ترکیبی رفع جای جوش

درمان های موضعی پوست در کنار روش میکرونیدلینگ جای جوش حتی می تواند جای جوشهای عمیق را  تا حد بسیار بالایی ترمیم نماید و متخصص پوست با توجه به وضعیت پوست بیمار و عمق جای جوش ها روشهای درمانی را با هم ترکیب کرده و از بهترین روش ها و بی ضرر ترین روش برای رفع این جای جوش ها استفاده می نمایند. میکرونیدلینگ جای جوش حتما باید در چند جلسه و با فاصله زمانی مناسب انجام گیرد تا بتوان از آن نتیجه مطلوب را کسب نمود و در این جلسات آسیب های وارده به پوست در اثر ایجاد جای جوش به حداقل خواهد رسید ، کلاژن سازی طبیعی پوست در روش میکرونیدلینگ محل جای جوش را به طور طبیعی پر می نماید و پوست صاف و یکدست می شود و ظاهری طبیعی برای فرد ایجاد خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X