آیا میکرونیدلینگ زیر چشم مفید است؟

آیا میکرونیدلینگ زیر چشم مفید است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا میکرونیدلینگ زیر چشم مفید است؟

ایجاد چین و چروک و کبودی در دور چشم بر اثر عوامل مختلفی ایجاد می شود ، وجود چین و چروک  و کبودی در دور چشم جذابیت چشم ها را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می گردد تا چشم ها پیر نشان داده شوند ، یکی از جذابیت های چهره چشم ها هستند که با وجود چروک و کبودی این زیبایی از بین می رود ، یکی از روشهای از بین بردن چروک پوست اطراف چشم یا رفع کبودی آن میکرونیدلینگ می باشد که باید ببینیم  آیا میکرونیدلینگ زیر چشم مفید است.

انتخاب روش درمان چروک چشم

روش های زیادی برای رفع چروک دور چشم و زیر چشم وجود دارد اما بهترین روش درمان چروک چشم برای هر بیمار به شرایط وی بستگی دارد و باید با مشورت پزشک مشخص شود زیرا ممکن است یک روش درمانی در بیماری نتیجه مطلوب داشته باشد اما در بیماری دیگر نتیجه ای برعکس آن برای بیمار به دنبال داشته باشد.

میکرونیدلینگ زیر چشم

میکرونیدلینگ زیر چشم روش مناسبی جهت رفع چروک ایجاد شده دور چشم و رفع کبودی آن می باشد که تاثیر زیادی در بهبود پوست اطراف چشم خواهد داشت، این روش درمانی کمترین آسیب را به پوست زیر چشم می رساند زیرا پوست این ناحیه از صورت بسیار ظریف و نازک می باشد و بسیاری از روشهای درمانی براین این ناحیه از پوست مناسب نمی باشد. در این روش سوزن های دستگاه با ایجاد زخم سطحی در پوست موجب تولید کلاژن در زیر پوست شده و التیام زخم های سطحی همزمان با تولید کلاژن سبب می گردد تا پوست در این ناحیه تقویت شده و چروک اطراف پوست و کبودی آن از بین رود.

جلسات میکرونیدلینگ

وضعیت پوست بیمار و سن وی  و نوع مشکلات پوستی وی تعیین کننده جلسات میکرونیدلینگ می باشد و معمولا این جلسات به تکرار نیاز دارد و با فاصله زمانی چند ماه انجام می گیرد. میکرونیدلینگ زیر چشم موثرترین روش برای تحریک پوست می باشد تا خود به طور طبیعی مشکلات خود را رفع نماید این روش درمانی در از بین بردن چروک اطراف چشم بسیار مفید می باشد و کمترین آسیب را به لایه های پوست وارد می نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X