انواع میکرونیدلینگ چیست؟

انواع میکرونیدلینگ چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

انواع میکرونیدلینگ چیست؟

امروزه روشهای زیاد و متنوعی برای جوان سازی پوست وجود دارد که هر کدام مزایا و عوارض مختلفی را برای پوست ایجاد می کند ، در زمینه جوانسازی پوست و روش های درمانی تبلیغات زیادی وجود دارد و هر مرکز درمانی مدعی می باشد که از بهترین روش ها و نوین ترین دستگاه ها در این کار بهره می جویند اما گاها با صرف هزینه های هنگفت بیماران به نتایج دلخواه خود نمیرسند، یکی از روش های جدید جوانسازی پوست میکرونیدلینگ می باشد که باید دید انواع میکرونیدلینگ چیست.

میکرونیدلینگ

در این روش و با استفاده از سوزن های این دستگاه زخمهایی کنترل شده در پوست ایجاد می گردد و این زخم ها باعث تحریک عملکرد درمانی بافت های پوست شده و همزمان با التیام زخم های سطح پوست بافت های زیر پوست تولید کلاژن را آغاز کرده و پوست آبرسانی شده و طراوت و جوانی به آن باز خواهد گشت.

انواع میکرونیدلینگ

ابزارهای میکرونیدلینگ از مواد متفاوتی مانند فلز ، پلیمر و سلیکون ساخته می شوند این دستگاه ها در دو نوع حرفه ای و خانگی تهیه می شوند ، دستگاه میکرونیدلینگ خانگی که درمارولر نامیده می شود از یک غلتک چرخان برای وارد کردن سوزن ها در پوست جهت جوان سازی استفاده می نماید. دستگاه های حرفه ای میکرونیدلینگ که درماپن یکی از آنها می باشد به دلیل گران بودن و حرفه ای بودن و قابل استفاده بودن در تمام نقاط پوست مخصوصا پوست لب و اطراف بینی بیشتر در مراکز زیباسازی مورد استفاده قرار می گیرند ، در هر حا  این نوع دستگاه ها باید استاندارد لازم را داشته باشند و سوزن  آنها نیز استاندارد باشد و تنظیم عمق نفوذ سوزن و نوع سوزن باید حتما زیر نظر متخصص میکرونیدلینگ انجام گیرد. روش میکرونیدلینگ پوست در همه انواع طیف های رنگی پوست قابلیت انجام دارد و در تمام مناطق بدن مانند پوست سر، بدن، صورت، اطراف چشم ها، دهان ، لب ها و گردن و در پوست های حساس می توان از این روش استفاده نمود. انواع میکرونیدلینگ امروزه در تمام مراکز جوانسازی پوست وجود دارد و اگر این نوع دستگاه ها تقلبی بوده و اصل دستگاه مورد استفاده قرار نگیرد نه تنها برای جوانسازی پوست موثر نخواهد بود بلکه باعث ایجاد مشکلات پوستی و عفونت برای بیمار خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X