عوارض دستگاه هایفو صورت چیست؟

عوارض دستگاه هایفو صورت چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض دستگاه هایفو صورت چیست؟

دغدغه اصلی هر فردی که می خواهد از روشهای درمانی جهت جوانسازی پوست خود استفاده نماید عوارض آن روش درمانی می باشد و بهترین مشاور جهت شناساندن عوارض و مزایای هر روش درمانی به بیماران متخصص زیبایی می باشد که به تمام زوایای این روشها آشنایی کامل دارد ، در اینجا خواهیم دید که عوارض دستگاه هایفو صورت چیست. هایفوتراپی تکنولوژی می باشد که جوانسازی را در تمام نقاط صورت و پوست انجام خواهد داد و پوست را لیفت و از افتادگی رها خواهد کرد.

دستگاه هایفو صورت

دستگاه هایفو صورت که به خاطر ایجاد چروک در پوست استفاده می شود در زیر پوست با استفاده از انرژی امواج دستگاه کلاژن ایجاد می کند و این کلاژن جدید پوست را لیفت و مستحکم می نماید.

عوارض هایفوتراپی

در زمان هایفوتراپی و در حین درمان ممکن است بیمار در سطح پوست خود احساس گرما نماید که این حس گرما ناخوشایند نبوده و بدون بی حسی موضعی قابل تحمل می باشد اما ممکن است پس از درمان روی سطح پوست قرمزی و  کمی ورم ایجاد گردد و بیمار حس سوزش در ناحیه هایفوتراپی شده داشته باشد که این موضوع موقتی خواهد بود و بعد از گذشت مدت کوتاهی رفع خواهد شد. امواج اولتراسوند دستگاه هایفوتراپی باعث جذب انرژی توسط بافت های پوست شده و پوست را منقبض کرده و این انقباض موجب خواهد شد پوست به طور سریع سفت گردد و افتادگی آن رفع شود. هایفوتراپی در تمام افرادی که دچار شل شدگی پوست شده اند مفید می باشد و در کل صورت و گردن و نواحی شکم و پهلو انجام می گیرد ، هایفوتراپی باعث حفظ زیبایی پوست شده و کلاژن ها بعد از هایفوتراپی در بدن به طور طبیعی تولید خواهد شد و این تولید کلاژن بعد از گذشت مدتی به دلیل ایجاد روند پیری در پوست متوقف می گردد. دستگاه هایفو صورت نتایج بسیاری موثری برای پوست صورت خواهد داشت و در همان جلسه هایفوتراپی اثرات آن به وضوح دیده خواهد شد، کلاژن ایجاد شده بر اثر هایفوتراپی سبب می شود پوست به طور طبیعی سفت گردد و به تدریج و با گذشت چند ماه شادابی و جوانی آن بیشتر می شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X