هزینه جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین

هزینه جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین

بزرگی و شل ماندن پوست شکم بعد از انجام زایمان عارضه ای است که برای خانم های زیادی ماندگار می شود ، خصوصا زمانی که زایمان به صورت سزارین انجام شده باشد. این عارضه معمولا نسبت به رژیم های لاغری نیز مقاوم بوده و حتی با لاغر شدن فرد هم بهبود کامل پیدا نمی کند و باعث عدم تناسب اندام خانم ها پس از زایمان می شد. جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین یکی از راه کار های مناسب برای درمان این عارضه می باشد.

جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین

جراحی زیبایی پوست شکم و رفع چاقی شکم بعد از سزارین با روش های مختلفی امکان پذیر است. جراحی های آبدومینوپلاستی از متداول ترین روش های جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین است. در روش آبدومینوپلاستی ، برای زیبایی پوست شکم و رفع شلی آن، پوست شکم را جمع و عضلات شکمی را در جای مناسب خود محکم می کنند. در بعضی موارد که علاوه بر شل شدگی پوست شکم، چاقی های موضعی نیز وجود دارند، برای رفع چربی های موضعی در نواحی از قبیل پهلو ها و بالای شکم از روش های لاغری موضعی مانند لیپوساکشن استفاده می شود؛ به عبارت دیگر جراحی زیبایی پوست شکم را به همراه روش های رفع چربی های موضعی انجام می دهند.

دیگر اعمال لازم برای زیبایی پوست شکم بعد از سزارین

علاوه بر شل شدن پوست شکم، وجود سلولیت و ترک های حاملگی نیز بر زیبایی پوست شکم تاثیر منفی می گذارند. برای رفع سلولیت ها روش های مختلفی از قبیل لیزر درمانی و تزریق آنزیم های خاصی برای تجزیه سلولیت ها استفاده می شود. برای از بین بردن ترک های حاملگی که بر اثر کشیده شدن پوست شکم به وجود آمده اند نیز راه حل هایی وجود دارد. لیزر درمانی و یا استفاده از درمان های دارویی از جمله روش هایی هستند که در این مورد کارایی دارند.

هزینه جراحی

هزینه جراحی زیبایی پوست شکم بعد از سزارین بستگی به موارد مختلفی دارد و نمی توان هزینه ثابتی را تعیین کرد. چنانچه عمل جراحی آبدومینوپلاستی همراه با اعمالی نظیر رفع چربی های موضعی نواحی مختلف همراه باشد، هزینه ی جراحی نسبت به زمانی که فقط عمل جمع کردن پوست انجام شود متفاوت خواهد بود. به طور کلی با توجه به اینکه همراه با جراحی زیبایی پوست شکم،  چه اعمال دیگری برای زیبایی دیگر نواحی بدن و تناسب اندام  صورت گرفته باشد، هزینه جراحی را تعیین می کنند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X