خواص هایفو در رفع چین و چروک پوست

خواص هایفو در رفع چین و چروک پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خواص هایفو در رفع چین و چروک پوست

از گذشته تا به  حال روشهای مختلفی جهت رفع چین و چروک و شل شدگی پوست مورد استفاده قرار گرفته است که از موثرترین این روش ها  هایفو می باشد اما خواص هایفو در رفع چین و چروک پوست چیست؟ استحکام و زیبایی پوست به وجود کلاژن و الاستین نیازمند می باشد و اگر این کلاژن ها و الاستین ها بر اثر عواملی چون پیری یا استرس و ژنتیک تخریب گردند پوست دچار چین و چروک و شل شدگی می گردد و استحکام خود را از دست می دهد.

خواص هایفوتراپی

از جمله خواص هایفوتراپی بدون جراحی بودن این روش می باشد و این روش تنها در یک جلسه انجام می گیرد و بدون درد و خونریزی می باشد، مهم ترین خاصیت هایفوتراپی این موضوع می باشد که امواج این دستگاه با ایجاد انرژی و گرما باعث تحریک کلاژن ها شده و کلاژن ها به طور طبیعی پوست را لیفت و کشیده می گرداند. هایفوتراپی همراه با تصویربرداری از مراحل  درمان انجام می گیرد و به متخصص این اجازه را می دهد که طرح درمان را تعیین سپس اقدام به هایفوتراپی نماید ، تصویربرداری در روش هایفوتراپی باعث آموزش بهتر این روش پزشکانی می گردد که تازه با این روش درمانی آشنا شده اند و می خواهند از این روش در رفع مشکلات پوستی بیماران خود استفاده نمایند .

افراد مناسب هایفوتراپی

هایفوتراپی در افرادی موثر واقع می گردد که در آنها شل شدگی پوست خفیف تا متوسط رخ داده باشد و شرایط سنی و سلامتی آنها برای این روش مناسب باشد ، این روش درمانی در افتادگی پوست شدید کمتر موثر بوده و روشهای جراحی ور این موارد نتیجه بهتری برای بیمار خواهد داشت. یک جلسه درمان هایفوتراپی پوست بیمار را تا حدود دو سال جوان نگه می دارد و به علت زنده بودن بافت های پوست بعد از گذشت مدتی روند پیری پوست دوباره آغاز می گردد و نیاز به تکرار هایفوتراپی در صورت تشخیص پزشک می باشد. خواص هایفوتراپی در رفع چین و چروک باعث گردیده تا روشی ایمن و بی خطر برای بیماران جهت جوانسازی پوست باشد و از استقبال خوبی برخوردار گردد، هایفوتراپی روشی کنترل شده جهت تحریک کلاژن ها می باشد و دوباره سازی کلاژن ها در نهایت منجر به جوانسازی و رفع چین و چروک پوست می شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X