به این روش ها از چروک صورت بعد لاغری پیشگیری کنید

به این روش ها از چروک صورت بعد لاغری پیشگیری کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

به این روش ها از چروک صورت بعد لاغری پیشگیری کنید

یکی از نگرانی عمده  افرادی که نسبت به لاغر شدن اقدام می نمایند و در حال رژیم می باشند عواقب لاغری در پوست بدن و صورت و حالت افتادگی و چروک پوست بعد از ایجاد لاغری می باشد، پوست شل و افتاده و ایجاد چروک و ترک خوردگی در آن از عواقب رژیم و کاهش وزن می باشد که باید دید با استفاده از کدام روش می توان  از چروک صورت بعد لاغری پیشگیری کرد.

کاهش وزن

کاهش وزن و از دست دادن وزن اضافه وقتی به سرعت انجام گیرد و این کار با رژیم سختی انجام شود باعث می گردد تا لایه های چربی پوست از دست رود و پوست شل و افتاده و ترک خورده شود، به دلیل کاهش وزن سریع پوست فرصت کافی برای انطباق خود با شرایط جدید را نخواهد داشت و دچار ترک خوردگی و چین و چروک خواهد شد. بنابراین متخصصان رژیم درمانی برای جلوگیری از این امر به بیماران توصیه می نمایند کاهش وزن سریع نداشته باشند و رژیم مناسب را که حاوی پروتئین و ویتامین های مورد نیاز پوست می باشند در پیش بگیرند همچنین باید رژیمی اتخاذ گردد که به پوست فرصت مناسب جهت سفت شدن همزمان با لاغری را بدهد.

 چروک صورت بعد از لاغری

هنگامی که بر اثر کاهش سریع وزن پوست صورت دچار چروک و ترک خوردگی گردد باید با مراقبت های ویژه و روزانه نسبت به از بین برون این وضعیت تلاش گردد ، استفاده از ماسک های خانگی با فرمول گیاهی و ویتامینه نقش زادی در حفظ رطوبت پوست و سفت شدن دوباره آن بعد از لاغری دارد. مصرف میوه های تازه ، سبزیجات، روغن های سالم و انواع آجیل بعد از لاغری به اندازه لازم به عنوان آنتی اکسیدان به حفظ سلامت پوست و مو کمک می نماید ، ماساژ درمانی با روغن های گیاهی به عنوان لوسیون بعد از لاغری بهترین تکنیک برای صاف نمودن پوست می باشد. درمان چروک صورت بعد از لاغری باید به طور روزانه انجام گیرد ، لایه برداری پوست با حمام نمک دریایی کمک زیادی به حذف سلولهای مرده پوست می نماید و گردش خون را در پوست افزایش می دهد و در نتیجه پوست سفت و از شل شدگی بعد از لاغری رها پیدا خواهد کرد ، پس از لاغری و ایجاد خطوط چروک در صورت باید کمبود ویتامین های ضروری بدن با مصرف مواد غذایی سالم و سبزیجات جبران گردد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X