آشنایی با روش زیبایی هایفو پوست

آشنایی با روش زیبایی هایفو پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آشنایی با روش زیبایی هایفو پوست

قسمت های مختلف صورت و گردن همیشه در معرض دید دیگران هستند و هنگامی که در این قسمت ها پوست سفتی خود را از دست می دهد و شل و افتاده می گردد زیبایی افراد دچار مشکل می شود ، شیوه های ترمیم افتادگی پوست در گذشته همه به روش جراحی انجام می شده که به دلیل ایجاد جای زخم روی پوست و دوران نقاهت طولانی و بیهوشی بیمار افراد زیادی به انجام این روش ها تمایلی نداشته اند اما امروزه این نوع زیباسازی های پوست عمدتا به روش غیر جراحی انجام می شود در اینجا خواهیم دید روش زیبایی هایفو چگونه می باشد.

عوامل افتادگی پوست

وقتی بر اثر عوامل گوناگونی مانند بالا رفتن سن ، بیماری، در معرض نور آفتاب بودن، مصرف داروها و سیگار کشیدن پوست دچار چین و چروک و افتادگی گردد بدین معناست که تولید کلاژن در پوست که وجود آن برای حفظ سلامت پوست حیاتی می باشد متوقف شده است.

هایفو زیبایی

زمانی که پوست سلامت خود را از دست دهد و دچار چین و چروک گردد بهترین روش زیباسازی و جوانسازی دوباره آن که بدون جراحی و در یک جلسه انجام می گیرد هایفوتراپی می باشد که با استفاده از انرژی گرمایی امواج این دستگاه تولید کلاژن در پوست از سر گرفته می شود و پوست لیفت و کشیده می شود.

جوانسازی پوست با زیبایی هایفو

امواج هایفوتراپی دارای درجه حرارت مشخصی می باشند که باعث بازیابی کلاژن ها در پوست می شوند و کلاژن های قدیمی و بی اثر را تخریب کرده و کلاژن جدید در پوست تولید می نمایند ، حیات دوباره کلاژن ها به طور طبیعی باعث کم شدن عمق چروک پوست شده و پوست را کشیده و طراوت و جوانی را دوباره به آن باز خواهد گردانید . استفاده از روش هایفو در زیباسازی پوست مناسب افرادی  می باشد که دچار شل شدگی خفیف تا متوسط پوست شده اند و در موارد شدید افتادگی بهتر است از جراحی در لیفت پوست استفاده گردد، در هر روش درمانی  افتادگی پوست سن بیمار ، وضعیت پوست وی، و نوع روش درمانی در نتیجه کار تاثیر فراوانی دارد. هایفو زیبایی روشی مناسب برای تمام سنین و تمام طیف های رنگ پوست می باشد و از این تکنولوژی جهت لاغری و رفع چاقی نیز استفاده می گردد، این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن کوچکترین آسیبی به سطح پوست وارد نمی کند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X