از عوارض جانبی هایفو آگاه باشید؟

از عوارض جانبی هایفو آگاه باشید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از عوارض جانبی هایفو آگاه باشید؟

در گذشته روش جوانسازی پوست با انجام جراحی ایجاد می شد که عوارض بسیاری برای بیمار در پی داشت اما امروزه این کار با روشهای نوین و با دستگاه هایی انجام می گیرد که به جراحی نیاز نخواهد داشت، یکی از این روشهای غیر جراحی جوانسازی پوست هایفو می باشد که هر فردی باید از عوارض جانبی هایفو آگاهی کامل داشته باشد.

هایفوتراپی

جدیدترین روش جوانسازی پوست با دستگاه جوانسازی هایفو انجام می گیرد که در آن امواج ماورای صوت در زیر پوست تمرکز یافته و انرژی حاصل از این امواج باعث کلاژن سازی و لیفت پوست شده و جوانی و طراوت را به پوست برمی گرداند. در هایفوتراپی از تکنولوژی تصویر برداری قبل و بعد از انجام روش جوانسازی استفاده می شود و این تصویر برداری هم به متخصص در طرح درمان و هم حین درمان کمک می نماید تا نتیجه بهتری از کار خود کسب نماید.

 نتایج هایفوتراپی

امواج هایفوتراپی به دلیل تنظیمات دستگاه به سطح پوست آسیبی وارد نمی نمایند اما با تجمع در زیر پوست انرژی متمرکز شده و باعث ایجاد کلاژن سازی در پوست و استحکام ساختارهای پوست می شود،  این انرژی جذب پوست شده و از تحلیل رفتن پوست جلوگیری می نماید و پوست حالت ارتجاعی پیدا کرده و سفت و کشیده و جوان می گردد .

عوارض جانبی هایفو

هر فردی قبل از انتخاب روش درمانی خود و جوانسازی پوستش باید در مورد  تمام عوارض جانبی آن آگاهی کامل داشته باشد سپس نسبت به انتخاب روش درمانی خود اقدام نماید و در این کار باید با متخصص خود مشورت نماید، در روش هایفو عوارض بسیاری کمی برای بیمار ایجاد می گردد که نسبت به سایر روشهای جوانسازی پوست ناچیز می باشد. در زمان هایفو تراپی ممکن است بیمار در سطح پوست خود به دلیل برخورد امواج احساس سوزش و درد اندکی داشته باشد که معمولا قابل تحمل می باشد اما بعد از هایفوتراپی در محل درمان کبودی و تورم ایجاد می گردد که بعد از مدت کوتاهی رفع خواهد شد. عوارض جانبی هایفوتراپی به دلیل غیر جراحی بودن این روش بسیار کم می باشد و دوره نقاهت خاصی برای بیمار ندارد ، روش هایفوتراپی پوست جهت جوانسازی نیاز به تکرار دارد و گرچه از سایر روشهای درمانی ماندگاری بیشتری دارد اما روشی دائمی در رفع چین و چروک نمی باشد و اصولا تبلیغاتی که در مورد روشهای دائمی در زمینه جوانسازی پوست در کلینیک ها انجام می گیرد از اساس کذب می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X