مزایا و عوارض لیفت سینه در مردان و زنان

مزایا و عوارض لیفت سینه در مردان و زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و عوارض لیفت سینه در مردان و زنان

لیفت سینه و کوچک کردن آنها هم در مردان به دلیل بزرگی سینه ها  و هم در زنان به دلیل افتادگی آنها و شل بودن سینه ها انجام می گیرد و قبل از جراحی های لیفت فرد باید تمام معایب و عوارض جراحی را شناخته و در این راه از مشورت با متخصص استفاده نماید سپس اقدام به جراحی نماید ، در اینجا خواهیم دید مزایا و عوارض لیفت سینه در مردان و زنان چه خواهد بود. افرادی که می خواهند جهت کوچک کردن سینه های خود به جراحی اقدام نمایند باید در مورد مصرف داروهای خود و وضعیت جسمانی خود با متخصص مشورت نمایند زیرا مصرف بعضی داروها و سیگار کشیدن قبل از جراحی باید قطع گردد.

لیفت سینه

لیفت سینه جهت کوچک نمودن آنها در مردان و رفع افتادگی در زنان انجام می گیرد و با جراحی بافتهای اضافه سینه خارج و پوست سفت و لیفت می گردد .

عوامل بزرگی سینه

عواملی مانند تغییرات بلوغ و تغییرات جنسی در مردان و چاقی باعث ایجاد سینه هایی بزرگ برای آنها می شود ، همچنین در زنان به دلیل بالا رفتن سن و شیر دهی افتادگی سینه ها رخ می دهد .

مزایای لیفت سینه ها

لیفت سینه ها که در مردان به دلیل بزرگی سینه انجام می گیرد باعث ایجاد تناسب در اندام آنها می گردد زیرا داشتن سینه بزرگ در مردان امری خوشایند نبوده و به تناسب اندام آنها آسیب رسانده و توازن بدن را از بین خواهد برد. جراحی در سینه ها با نشانه گذاری محل جراحی توسط پزشک آغاز می گردد و محل دقیق و اندازه سینه ها از قبل مشخص می گردد و پس از خارج کردن بافتهای اضافه چربی از سینه ها پوست در موقعیت جدید لیفت  می شود.

عوارض لیفت سینه

بعد از جراحی و لیفت سینه ها ، سینه ها دچار تورم شده و کبود می گردد و ممکن است این تورم و کبودی تا چندین هفته بعد از جراحی باقی بماند ، همچنین در محل زخم جراحی ممکن است ترشح و عفونت شکل بگیرد که این موضوع با مصرف داروی تجویز شده توسط متخصص رفع خواهد شد، جراحی سینه ها جهت لیفت و کوچک نمودن اگر توسط متخصص باتجربه انجام نگیرد ممکن است در سینه ها تقارن و توازن ایجاد نگردد و این امر بیمار را دوباره دچار مشکل عدم تناسب گرداند. عوارض لیفت سینه ها باعث می گردد تا برخی افراد از انجام این جراحی منصرف گردند اما اگر این جراحی توسط متخصص جراحی پلاستیک باتجربه انجام گیرد عوارضی کنترل شده و کمتر خواهد داشت البته همه این عوارض بعد از گذشت مدتی از بین خواهد رفت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X