مراقبت از پوست کدر پا چقدر هزینه دارد؟

مراقبت از پوست کدر پا چقدر هزینه دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراقبت از پوست کدر پا چقدر هزینه دارد؟

افراد زیادی هستند که با پوست کدر خود سر و کله زده و در صدد روشن تر و شفاف تر کردن آن هستند. علاوه  بر مراقبت و درمان پوست کدر صورت ، درمان پوست کدر دست و پا نیز اهمیت دارد، زیرا کدر شدن پوست دست و پا نیز از زیبایی فرد می کاهد. مراقبت از پوست کدر فقط جنبه ی زیبایی ندارد، بلکه کدر شدن پوست نشانه ای از آسیب به پوست می باشد و بایستی با مراقبت های لازم آن را درمان نمود.

عوامل تاثیر گذار در کدر شدن پوست پا

عوامل مختلفی از قبیل نور خورشید، برخی بیماری ها، تغذیه نامناسب، پوشیدن کفش های نا مناسب، انجام اپیلاسیون های غیر اصولی و ناسازگار با پوست پا، لایه برداری نکردن از پوست پا و ... همگی از عواملی هستند که باعث کدر شدن پوست پا می شوند.

 هزینه مراقبت از پوست کدر پا

برای اینکه شفافیت پوست پا بازگردد، لازم است که مراقبت های لازم از پوست کدر پا صورت گیرد. روش هایی که برای مراقبت پوست کدر پا توصیه می شود،  اغلب شامل روش های مراقبت خانگی و ترک عادت های غلط می باشد؛ این گونه روش ها بدون هزینه هستند و یا اینکه هزینه ناچیزی دارند.

روش های مراقبت از پوست کدر پا

برای مراقبت از پوست کدر پا، کارهای مختلفی می توان انجام داد، در اینجا برخی از نکات و روش های مراقبتی پوست کدر پا  به عنوان نمونه ذکر می شود:
  • استفاده از کرم های ضد آفتاب در زمان هایی که پوست پا در مقابل نور خورشید قرار می گیرد.
  • ترک کردن سیگار، زیرا سیگار کشیدن باعث می شود که پوست به اندازه کافی اکسیژن دریافت نکند، در نتیجه کدر شود.
  • انجام پاکسازی و لایه برداری پوست به صورت ملایم برای برداشتن سلول های مرده پوست، که می توان از مواد طبیعی و در دسترسی همانند شیر، پوست پرتقال و آلوئه ورا  و ... استفاده کرد.
  • استفاده مرتب از کرم های مرطوب کننده مناسب برای حفاظت و مرطوب نگه داشتن پوست. این کرم ها لزوما نباید کرم های خیلی گران قیمتی باشند. چیزی که اهمیت دارد این است که به صورت مرتب و مداوم از این کرم ها استفاده شود تا پوست همیشه رطوبت لازم را داشته باشد.
  • نوشیدن مایعات به اندازه کافی تا از کم آبی بدن و پوست جلوگیری شود.
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X