ترمیم موی ثابت به روش زیر پوستی

ترمیم موی ثابت به روش زیر پوستی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ترمیم موی ثابت به روش زیر پوستی

ریزش مو از جمله عوارضی است که به دلیل تاثیر آن در زیبایی و اعتماد به نفس افراد ، با بروز آن ، استرس و نگرانی شدیدی به فرد وارد می شود ، اما هر معضلی راه حلی دارد ، از این رو در این مقاله به بررسی ترمیم موی ثابت پرداخته شده است .

عوامل ریزش مو

عوامل مختلفی مانند ؛ حاملگی ، شیردهی ، اختلالات هورمونی ، کمبود آهن و برخی ویتامین ها ، بیهوشی های طولانی مدت ، جراحی های سنگین ، مصرف برخی داروها ، بروز برخی بیماری ها ، زمینه ی ارثی و ژنتیکی و ... باعث ریزش موها در افراد سنین مختلف می گردد ، که جهت درمان عارضه ی ریزش مو لازم است ، به متخصص پوست و مو مراجعه شود تا به صورت تخصصی و با انجام آزمایشات لازمه ، علت ریزش مو مشخص شده و درمان موثر اعمال گردد. [caption id="attachment_9460" align="aligncenter" width="300"] ترمیم موی ثابت[/caption] لذا نمی توان برای ریزش مو تنها یک نسخه به کاربرد ، برخی با دارو ، برخی با درمان موضعی و برخی با رفع بیماری ، می توانند شاهد رشد مجدد موهای از دست رفته خود باشند ، اما در مواردی که فولیکول های مو به طور کامل از بین رفته است ، تنها با روش ترمیم مو و یا عمل زیبایی کاشت مو می توان ، موهای ریخته شده را بازیابی نمود .

ترمیم موی ثابت

در رابطه با ترمیم موی ثابت به روش زیر پوستی می توان عنوان نمود که ترمیم مو فرآیندی است که طی آن  بدون نیاز به بانک مو طبیعی از خود فرد ، موهای مورد نیاز جهت ایجاد تراکم لازم بر روی سر ، توسط مراکز مجری ترمیم مو تهیه می شود و به کمک کراتین های گیاهی که نوعی چسب مخصوص هستند ، موها بر روی سر فرد فیکس می شوند ، انجام عمل ترمیم مو ، طی یک جلسه برای تمامی افرادی که به هر دلیلی نمی خواهند عمل کاشت مو را انجام دهند مناسب می باشد . در روش ترمیم مو ، می توان موهای کل سر را ترمیم نمود و هیچ گونه محدودیتی در رابطه با وسعت منطقه و میزان تراکم دلخواه وجود ندارد.

ترمیم موی ثابت به روش زیر پوستی چگونه انجام می شود؟

در متد ترمیم مو ، موها می تواند به سه طریق با تارهای صد در صد طبیعی به صورت ؛ زیر پوست ، روی پوست و لا به لای موها انجام شود ، در روش زیر پوستی ، تارهای مو به کمک وسیله ای بسیار ظریف ، از طرف گره ی مو در زیر پوست قرار داده می شوند که این عمل بسیار آسان و بدون خونریزی خواهد بود و نتیجه کار بلافاصله قابل مشاهده است ولی این موها قابلیت رشد با دیگر موهای طبیعی فرد را نخواهند داشت . [caption id="attachment_8023" align="aligncenter" width="300"] ترمیم موی ثابت[/caption] با موهای ترمیمی می توان به مانند موهای طبیعی رفتار نمود ، رنگ کردن ، استحمام روزانه ، ایجاد انواع مدل و سشوار کشیدن ، با موهای ترمیمی امکان پذیر است . کاشت موی ثابت زیر پوستی با عفونت های زیادی همراه می باشد که این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA ) نمی باشد . کاشت موی ثابت زیر پوستی ، 10 تا 20 درصد ریزش خواهند داشت ، لذا می بایست هر سال به شکل تکمیلی به جایگزین کردن موهای جدید اقدام نمود .
از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X