کدام روش بهتر است؟ لیفت تاج ابرو با لیزر یا طب سوزنی؟

کدام روش بهتر است؟ لیفت تاج ابرو با لیزر یا طب سوزنی؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کدام روش بهتر است؟ لیفت تاج ابرو با لیزر یا طب سوزنی؟

لیفت ابرو یا لیفت تاج ابرو ، یک روش عمل زیبایی است که منجر به باز تر شدن فضای چشم ها و رفع چین و چروک های پوست دور چشم می شود. به علاوه این روش، به سفت شدن پوست و جوانسازی پوست فرد نیز کمک می کند. روش های زیادی برای لیفتینگ ابرو وجود دارد که از جمله آن ها می توان لیفت ابرو با نخ و لیفت تاج ابرو با لیزر یا همان هایفوتراپی اشاره کرد. نتایج  بالا بردن ابرو به روش های مختلف، چهره ای جوان تر و زیباتر و از بین بردن حالت خستگی صورت و افتادگی ابروها می باشد. بهترین کاندیدا برای عمل لیفت تاج ابرو افراد مسن و کسانی می باشند که در ناحیه بین دو ابروی خود و روی پیشانی، دارای چین و چروک و شیارهای عمیق می باشند. افرادی که دارای بیماری هایی نظیر زخم های کلوییدی روی پوست خود هستند، حتماً پیش از انجام این عمل، با مراجعه به مشاوره جراحی زیبایی در کلینیک پوست و مو مورد اطمینان خود، از مناسب بودن این عمل برای خود آگاه شوند.

لیفت تاج ابرو با لیزر یا هایفوتراپی

لیفت تاج ابرو به روش هایفوتراپی که در اصطلاح به آن لیفت ابرو با لیزر نیز می گویند، حدوداً نیم ساعت به طول می انجامد. در این روش، ابتدا ژل خنک کننده در محل ابرو ها استفاده شده و سپس با استفاده از پروب اولتراسوند قرار گرفته بر روی پوست، انرژی ایجاد شده به عضله ها و لایه های پایین تر پوست انتقال یافته و به عضلات پوست و ابرو اعمال می شود. لیزر تاج ابرو با لیزر فاقد درد و خونریزی بوده و فقط گرمای اندکی در حین انجام عمل در این ناحیه حس می شود. این عمل دوران نقاهت نداشته و می توان علاوه بر بالا کشیدن تاج ابرو از آن برای لیفت سایر نواحی صورت نیز استفاده کرد.

لیفت ابرو با طب سوزنی

یکی از کاربردهای غیر قابل انکار طب سوزنی، لیفتینگ پوست صورت و سفت کردن پوست است. از این روش برای لیفت تاج ابرو نیز می توان استفاده نمود. لیفتینیگ صورت به وسیله طب سوزنی در تعداد جلسات بیشتری انجام می شود اما احتمال بازگشت و شل شدن پوست در این روش بسیار کمتر است. این روش نیز مانند لیفت تاج ابرو با لیزر یا همان هایفوتراپی فاقد درد و خونریزی میباشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X