فواید و خطرات لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب

فواید و خطرات لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید و خطرات لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب

بازو و پشت ران از جمله نقاطی هستند که بسیاری از افراد خصوصا خانم ها در این نقاط دچار چاقی می شوند. انجام لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب راهی موثر و کم خطر تر نسبت به لیپوساکشن های معمول برای از بین بردن چربی ها تجمع یافته در قسمت بازو و پشت ران است.

لیپولیز با فشار آب

امروزه بسیاری  برای بسیاری از روش های مختلف لاغری که چربی های موضعی بدن و به عبارتی بافت های چربی را به صورت غیر تهاجمی و یا کم تهاجمی از  تجزیه نموده و از بین می برند، واژه لیپولیز به کار می رود.  استفاده از فشار آب برای منهدم کردن و از هم پاشیدن بافت های چربی بدن نیز به صورت عمومی در دسته روش های لیپولیز قرار می گیرد؛ البته برخی آن را روشی متفاوت از لیپولیز محسوب می کنند، زیرا در این روش سلول های چربی تجزیه نشده و به اصطلاح زنده هستند. به روش لاغری با فشار آب، بادی جت نیز گفته می شود.

لیپولیز بازو و پشت ران

بازو و پشت ران از جمله نقاطی هستند که به دلیل چاقی ، بافت های چربی فراوانی آن ها را فرا می گیرد. چاق شدن بیش از حد بازو و افزایش سن باعث شل شدن پوست بازو می شود و بافت های چربی حالت آویزان و ناخوشایندی پیدا می کنند. چاقی ران ها هم مسئله ای است که بنا به دلایل نژادی در ایران رایج می باشد. برخی از افراد با وجود اینکه از نظر وزن تناسب داشته و حتی ممکن است جزء افراد لاغر محسوب شوند ، ران های چاقی دارند که تناسب اندام آن ها را به هم می زند. لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب روشی موثر برای لاغری بازو و پشت ران  است.

فواید لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب

در لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب برخلاف روش های متداول نظیر لیپوساکشن، احتمال شلی و افتادگی پوست کمتر است. این روش جز روش های کم تهاجمی و یا غیر تهاجمی می باشد، بنابراین عوارض کمتری خواهد داشت و دوران نقاهت پس از انجام  لیپولیز با فشار آب معمولا کوتاه است.

خطرات لیپولیز بازو و پشت ران با فشار آب

با انجام لیپولیز به وسیله پزشکی که دقت و تجربه ی کافی دارد، خطرات احتمالی این روش کاهش می یابد؛ البته پس از انجام لیپولیز نیز لازم است به تمام توصیه های پزشک متخصص عمل شود. به هر حال بروز عفونت، مشکلات ریوی، خونریزی شدید، پر آبی و یا از دست رفتن آب بدن از خطرات احتمالی این روش به شمار می روند. کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X