RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم

RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

­­ RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم

تقریبا اکثر ما افراد سالمند و میانسالی را دیده ایم که با مشکل افتادگی پلک مواجه بوده اند، البته امروزه در بسیاری از افراد جوان هم این عارضه مشاهده شده است اما متخصصان بر این عقیده هستند که دلیل بروز این مشکل اثرات طبیعی بالا رفتن سن می باشد که مشکلات بسیاری از جمله اختلال بینایی را در افراد به وجود می آورد. اما همانطور که میدانید با پیشرفت علم و تکنولوژی درمانی برای این مشکل به وجود آمده است که از آن با عنوان microneedle fractional  یا مخفف RF یاد می شود. در واقع RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم بکار برده میشود و بسیار مفید نیز بوده است.

RF چیست؟

برای انجام عمل RF سوزن های بسیار ظریفی که دارای امواج رادیویی هستند وارد پوست می شود و گرما را در بخش درم پوست ایجاد می کند، این گرما کلاژن های جدیدی را به وجود می آورد. در RF تنها بخش هایی از پوست که مد نظر دارید مورد حرارت قرار می گیرد و بخش های دیگر در معرض حرارت قرار نمیگیرد. این مسئله یکی از نکات مثبت عملیات RF است که عوارض آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

مزایای روش RF در جوانسازی

همانطور که می دانید روش RF برای درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آنها RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم می باشد. در واقع پزشکات و متخصصان بر این عقیده هستند که مهمترین مزیت این روش برای درمان افتادگی پلک این است که انرژی مربوطه دقیقا به همان نقطه ای که مد نظر دارید منتقل می شود و هیچ آسیبی به لایه های سطحی پوست نمیرساند و تنها مسئله ای که برای افراد به وجود می آید التهاب و قرمزی پوست طی 24 الی 48 ساعت می باشد.

تغییرات بعد از انجام RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم

اکثر افراد وقتی شروع به درمان مشکلی می کنند تمایل دارند تا در سریع ترین زمان ممکن نتیجه آن را ببیند خصوصا که این درمان در زمینه زیبایی و البته در ناحیه صورت باشد. در رابطه با استفاده از دستگاه RF پلک برای افتادگی پوست اطراف چشم باید بدانید که برای اولین تغییرات ایجاد شده در ظاهر حدودا 3 هفته بعد از اولین جلسه درمانی شروع می شود و بعد از 3 ماه به طور کامل می توانید حداکثر نتیجه ای که در رابطه با این درمان وجود دارد را مشاهده کنید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X