عوارض و هزینه دستگاه جوانسازی هایفو

عوارض و هزینه دستگاه جوانسازی هایفو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و هزینه دستگاه جوانسازی هایفو

وقتی پوست دچار پیری می گردد روند ساخت کلاژن ها که نوعی پروتئین جهت حفظ جوانی و شادابی پوست می باشند کند یا متوقف می گردد در نتیجه پوست چروک و افتاده می گردد ، روشهای رفع چین و چروک پوست در پی کلاژن سازی و اصلاح این افتادگی می باشند که هر کدام از این روشها خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند اما باید دید عوارض و هزینه دستگاه جوانسازی هایفو چیست.

 هایفو

هایفو روشی جهت جوانسازی پوست می باشد و شل شدگی پوست را با استفاده از امواج دستگاه هایفوتراپی را رفع و پوست را سفت و استحکام می بخشد، امواج این دستگاه کلاژن ها را تحریک و بافت های پوست را زنده می گرداند .

مزایای هایفو تراپی

هایفوتراپی پوست به دلیل غیر جراحی بودن جایگزینی مناسب برای روشهای جراحی لیفت صورت می باشد و ماندگار این روش از روشهای دیگر بیشتر می باشد اما نیاز به تکرار بعد از چند سال از گذشت هایفو تراپی دارد.

عوارض هایفوتراپی

عوارض هایفوتراپی نسبت به سایر روشهای جوانسازی پوست و روشهای جراحی بسیار ناچیز می باشد و ممکن است در محل هایفوتراپی کمی قرمزی و التهاب ایجاد گردد و کبود شود البته این کبودی و التهاب با گذشت زمان کمی بهبود خواهد یافت، استفاده از این روش دوره نقاهت خاصی ندارد و فرد به بستری شدن نیاز ندارد و معمولا این روش در یک جلسه برای بیمار انجام می گیرد.

دستگاه جوانسازی هایفو

جدیدترین دستگاه جوانسازی هایفو دابلو نام دارد که دستگاهی برای لیفت غیر جراحی می باشد و کشیدن پوست توسط آن با استفاده از امواج مافوق صوت صورت می گیرد ، استفاده از دستگاه دابلو بدون درد می باشد و فقط ممکن است بیمار در سطح پوست خود احساس کمی گرما داشته باشد.

هزینه هایفو تراپی

هزینه هر هایفوتراپی به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات و دستمزد متخصص و تعرفه های کلینیک ها بستگی دارد و در هر منطقه از هر شهری نرخ متفاوتی برای این گونه جوانسازی های پوست تعیین می گردد. دستگاه جوانسازی هایفو با تمرکز انرژی و تنظیم انرژی آن را به لایه های پوست منتقل کرده و بدون آسیب به سطح پوست باعث ترغیب فرآیند کلاژن سازی شده و پوست به طور طبیعی لیفت شده و استحکام لازم را پیدا می کند، حصول نتیجه در هایفوتراپی گر چه در جلسه اول شاهد لیفت صورت و از لین بردن چروک خواهیم بود اما به مدت زمانی بین ۳ تا ۶ ماه نیاز دارد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X