رفع افتادگی بازو با RF بازو

رفع افتادگی بازو با RF بازو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع افتادگی بازو با RF بازو

بازو قسمتی از بدن به حساب می آید که در صورت بی نقص بودن میتواند ظاهر زیبایی را در انسان ایجاد کند اما گاهی به دلیل وجود افتادگی در بازو و تجمع چربی ها این زیبایی از بین میرود و فرد را دچار نگرانی هایی میکند. مخصوصا زمانی که هوا گرم باشد و قصد پوشیدن لباس های آستین کوتاه را داشته باشید شکل بد بازو ممکن موجب خجالت و شرم ساری شود و مجبورتان کند با پوشیدن لباس های آستین بلند گرما را تحمل کنید.اما بهتر است بدانید رفع افتادگی بازو آنقدر ها هم که فکر میکنید سخت نخواهد بود و میتوانید به راحتی از شر افتادگی بازو خلاص شوید کافی است از RF بازو بهره بگیرید. زیبایی انسان زمانی به حداکثر خود میرسد که تمام قسمت های بدن شکل متعارفی را داشته باشند.در صورتی که قسمتی از بدن انسان مشکلی از نظر زیبایی داشته باشد فرد اعتماد به نفس خود را از دست خواهد داد و ممکن است بیماری های روحی فراوانی را نیز تجربه کند.

RF بازو چیست؟

RF بازو روشی است که با استفاده از آن میتوانید افتادگی بازوهایتان را تا حد زیادی کاهش دهید و بازوهای خود را از ظاهر بدی که دارند نجات دهید.در این روش متخصص با تاباندن اشعه ی الکترومغناطیسی RF در اعماق پوستتان گرما ایجاد میکند و با این کار به تحریک بافت های این ناحیه میپردازد.این روش باعث میشود تا روند کلاژن سازی در بافت بازو تسریع گردید و به همین دلیل افتادگی بازو کاهش پیدا کند و شاهد پوست سفت تری در این ناحیه باشید.

استفاده از RF برای درمان افتادگی بازو چه مزیتی خواهد داشت؟

روش RF یکی از بهترین روش ها برای درمان افتادگی بازوبه حساب می آید. اولین مزیت این روش این است که جزء روش های غیر جراحی به حساب می آید به همین علت بیمار با درد و ناراحتی های بعد از عمل دست و پنجه نرم نخواهد کرد و بیهوشی و بی حسی هم در کار نخواهد بود. همچنین در این روش عوارض قابل توجهی وجود نخواهد داشت و بیمار میتواند بلافاصله بعد از آن به انجام کارهای روزمره ی خود بپردازد.

استفاده از رادیو فرکانسی برای جوانسازی و رفع افتادگی بازو چقدر زمان خواهد برد؟

پاسخ دادن به این سوال که رفع افتادگی بازو چقدر زمان خواهد برد کار ساده ای نخواهد بود چون افتادگی بازو در بیماران مختلف بسیار متفاوت است و با توجه به شرایط بیمار ممکن است زمان از یک هفته تا دو ماه افزایش پیدا کند.حداقل جلسات برای رفع افتادگی بازو به کمک RF کاملا به وضعیت بیمار بستگی دارد و برای اطلاع از آن میتوانید با متخصصتان مشورت کنید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X