آیا ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی است؟

کاشت ابرو از محبوبیت خاصی مخصوصا در بین خانم ها برخوردار است و اگر بر اثر عواملی چون بیماری یا تغذیه نامناسب و استرس ها به وجود آمده باشند تعداد زیادی از مردم به دنبال ره درمان آن خواهند بود ، درمانهای موقتی نقش چندانی در ترمیم ابروهایی که دچار ریزش شده اند نخواهند داشت از این رو بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها به کاشت مو در ناحیه ابرو روی می آورند حال باید دید آیا ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو طبیعی می باشد؟

ریزش ابرو بعد از کاشت

پیوند ابرو و کاشت مو در نواحی ابرو که دچار ریزش شده اند و یا نواحیی که کم پشت می باشند شیوه ای مناسب برای ترمیم این کم بود خواهد بود و معمولا از موی خود فرد برای عمل پیوند استفاده می گردد و در محل ابرو کاشت می شود البته این کار باید حتما توسط یک متخصص مجرب صورت گیرد تا نتیجه مطلوبی برای فرد داشته باشد. [caption id="attachment_10219" align="aligncenter" width="300"] ریزش ابرو بعد از کاشت[/caption] کاشت ابرو به روشهای مختلفی انجام می گیرد و امروزه به دلیل پیشرفت فناوری از دستگاههای مختلفی در این کار استفاده می گردد.

 چه کسانی می توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

همه افرادی که به دلایلی دچار ریزش موی ابرو یا کم پشتی آن شده اند می توانند برای کاشت ابرو اقدام کنند به شرط آنکه از نظر پزشکی مانعی در فرد برای انجام کاشت وجود نداشته باشد و پزشک انجام این کاشت را تایید نماید.

آیا موی کاشت شده در ابرو دچار ریزش می گردد و اگر ریزش انجام گیرد طبیعی خواهد بود؟

معمولا بعد از انجام کاشت ابرو یعنی حدوداً تا دو هفته بعد از کاشت موهای کاشت شده ابرو شروع به ریزش خواهند کرد اما این امر نگران کننده نخواهد بود و کاملا طبیعی می باشد و این ریزش فقط در ساقه مو صورت می گیرد و ریشه مو باقی می ماند و زنده خواهد بود و بعد از ریزش ساقه ریشه دوباره اقدام به رشد کرده و موی تازه ایجاد خواهد شد. [caption id="attachment_10166" align="aligncenter" width="300"] ریزش سکه ای ابرو[/caption] کاشت مو پیوند بافتهای زنده مو می باشد و بعد از ریزش اولیه مو دوباره رشد خواهد نمود و معمولا تا حدود ۶ ماه بعد از کاشت ابرو به رشد نهایی خود میرسد و شکل خود را حفظ خواهد نمود. موی ابرو کاشت شده بعد از رشد نهایی که معمولا تا ۹ ماه بعد از کاشت خواهد بود می تواند مانند ابروی طبیعی رنگ یا کوتاه گردد. در کاشت ابرو باید از موی خود فرد استفاده گردد ک نمی توان از موی فرد دیگری در این کار استفاده نمود زیرا موی خود فرد سازگاری بیشتری با بدن دارد و در انجام کاست رشد سریع تری از خود نشان خواهد داد.
کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X