بهترین روش لیفت صورت با هایفو جوانسازی پوست؟

بهترین روش لیفت صورت با هایفو جوانسازی پوست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش لیفت صورت با هایفو جوانسازی پوست؟

هر فرد به دنبال ایجاد چین و چروک در پوست خود مخصوصا پوست صورتش به دنبال بهترین  و کم هزینه ترین روش برای جوانسازی پوست خود می باشد و همیشه نگران عوارض استفاده از این نوع روشهای جوانسازی می باشد ، هر روش لیفت صورت مزایا و عوارضی دارد که قبل از استفاده از روش باید به بیمار یاد آوری گردد ، یکی از روشهای جوانسازی که امروزه در بیماران استقبال زیادی از آن گردیده هایفو تراپی می باشد که باید دید  هایفو جوانسازی پوست چگونه در بهبود چین و چروک موثر می باشد. روشهای جوانسازی پوست به دلیل نگرانی افراد از به وجود آمدن چین و چروک در پوست اختراع شده و از گذشته تا به امروز در حال پیشرفت می باشند و همواره از تکنولوژی های به روز تری در این راه استفاده می گردد تا رضایت بیمار از نتیجه کار بیشتر و ماندگار آن طولانی تر باشد.

هایفو جوانسازی پوست

هایفو جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه پیشرفته هایفوتراپی و بدون جراحی انجام می گیرد ، امواج این دستگاه در زیر پوست متمرکز شده و انرژی حاصل از گرمای امواج باعث ایجاد بافتهای تازه در زیر پوست و کلاژن سازی شده و پوست لیفت و سفت و جوان می گردد. هابفوتراپی در نقاط مختلف صورت و بدن انجام می گیرد نقاطی مانند گونه ، پیشانی، دور چشم ، گردن ، غبغب و بازوها می تواند هایفوتراپی گردد.

عملکرد هایفوتراپی

امواج هایفوتراپی که از دستگاه به پوست تابیده می شود در سطح پوست پراکنده می باشد اما در زیر لایه های پوست متمرکز گردیده و با ایجاد انرژی کلاژن سازی پوست را بازسازی کرده و موجب لیفت پوست شده و جوانسازی پوست آغاز می گردد.

تکرار هایفوتراپی

هایفوتراپی نیز مانند سایر روش های جوانسازی پوست نیاز به تکرار دارد و هیچ روشی ماندگار و دوام دائمی نخواهد داشت، گرچه روش هایفوتراپی بسته به سن افراد و نوع پوست ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روشها دارد اما به دلیل زنده بودن بافتهای پوست و روند ایجاد پیری در پوست این روش نیز نیاز به تکرار دارد و هر چند سال باید تکرار گردد. هایفو جوانسازی پوست روشی نوین جهت رفع چین و چروک در تمام گروههای سنی می باشد اما بهترین زمان استفاده از آن سن شروع افتادگی پوست می باشد  و عوارض کمی را در پوست ایجاد می نماید به همین دلیل با استقبال بیماران مواجه شده است. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X