بهترین سن جراحی سینه در آقایان

بهترین سن جراحی سینه در آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین سن جراحی سینه در آقایان

جراحی سینه و کوچک کردن آنها  در مردان به دلیل بزرگی آنها و یا بزرگی نوک آنها انجام می گیرد و در زنان به دلیل افتادگی و یا بزرگ کردن آنها برعکس مردان انجام می شود ، سئوال اکثر مردانی که می خواهند به جراحی سینه اقدام نمایند اینست که در چه سنی مجاز به انجام جراحی هستند و  بهترین سن جراحی سینه در آقایان چه سنی می باشد.

‌دلایل بزرگی  سینه مردان

از جمله دلایل بزرگی سینه در مردان تغییرات دوران بلوغ می باشد که این بزرگی سینه گاهی اوقات ماندگار شده و هیچ تناسبی با سایر اعضای بدن نخواهد داشت، مصرف داروهای هورمونی ، چاقی بیش از اندازه نیز منجر به بزرگی سینه ها و یا نوک آنها در مردان می باشد که به دلیل عدم تقارن با بدن فرد به دنبال جراحی و کوچک کردن سینه ها می باشد.

جراحی سینه مردان

کوچک کردن سینه اگر در مردان با ورزش و رژیم میسر نگردد تنها راه درمان و خلاص شدن از سینه های بزرگ جراحی آنها می باشد که توسط متخصص جراحی پلاستیک انجام می شود و بافتها و چربیهای  اضافه سینه با جراحی خارج می گردد و پوست سینه لیفت میگردد .

نتایج جراحی سینه مردان

کوچک نمودن سینه های بزرگ مردان باعث افزایش زیبایی اندام آنها خواهد شد و اگر این جراحی توسط پزشک متخصص باتجربه که به روش های مدرن پزشکی آشنایی کامل دارد انجام گیرد باعث ایجاد سینه هایی با فرم بهتر برای بیمار خواهد شد و بیمار از جراحی خود رضایت بیشتری خواهد داشت.

سن جراحی سینه

بهترین سن مناسب جراحی سینه در مردان سن ۲۰ سالگی به بالا می باشد یعنی زمانی که رشد سینه ها تثبیت شده است و دیگر رشد نخواهند نمود ، به طور کلی زمان تشخیص سن جراحی سینه در مردان بر عهده پزشک می باشد و وی با معاینه و تشخیص خود انجام یا عدم جراحی را تشخیص داده و انتخاب روش درمانی نیز با خود او خواهد بود. انجام هر نوع جراحی ریسک مخصوص به خود را دارد و جراحی سینه مردان نیز ممکن است موجب ایجاد عفونت ، زخم ، خونریزی در محل جراحی، کبودی و تورم سینه ها در آنها گردد. سن جراحی سینه در مردان باید زمانی باشد که سینه دیگر رشدی ندارد و از اندازه خود بزرگتر نخواهد شد در این صورت نتیجه جراحی بهتر خواهد بود وگرنه در صورت جراحی نیز سینه به رشد خود ادامه خواهد داد و جراحی بی نتیجه خواهد ماند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X