چهره ای زیباتر با میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب

چهره ای زیباتر با میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چهره ای زیباتر با میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب

فواید انجام میکروپیگمنتیشن برای زیباسازی چهره

میکروپیگمنتیشن از جمله روش هایی است که موجب آراستگی طولانی مدت چهره می شود. میکروپیگمنتیشن می تواند چهره را متعادل سازی نموده و عیوب  موجود در چهره را تا نیز حدودی بازسازی کند. این روش کاربردهای مختلفی در نواحی مختلف صورت دارد، میکروپیگمنتیشن بن مژه و رنگ لب از موارد کاربرد میکروپیگمنتیشن در زیباتر شدن چهره می باشند.

میکروپیگمنتیشن بن مژه

میکروپیگمنتیشن بن مژه روشی برای پرپشت تر نشان دادن مژه ها می باشد. در این روش  رنگدانه ها در لا به لای قسمت های ریشه مژه ها به وسیله دستگاه میکروپیگمنت کار شده که باعث افزایش جلوه و زیبایی چشم ها می شود. میکروپیگمنتیشن بن مژه برای کسانی که تمایل دارند به چشمان خود جلوه ی بیشتری بدهند اما دوست ندارند که خط چشم خیلی مشخصی داشته باشند، مناسب است. افراد دارای چشمان درشت و یا کسانی که مژه های آن ها پرپشت نیست نیز کاندیداهای مناسبی برای میکروپیگمنتیشن بن مژه به شمار می روند. در برخی موارد بنا به سلیقه شخص، می توان میکروپیگمنتیشن بن مژه را ادامه داده و آن را به خط چشم وصل کرد. با توجه به اینکه میکروپیگمنتیشن بن مژه در ناحیه خیلی حساسی انجام می شود، توصیه می شود برای این کار به افراد دارای مهارت کافی مراجعه شده و از رنگدانه های مرغوب و دارای تائیدیه بهداشت استفاده شود. میکروپیگمنتیشن بن مژه نسبت به تاتو های قدیمی درد و التهابات کمتری ایجاد می کند، ولی به هر حال انجام مراقبت های لازم از جمله خودداری از شستشوی پلک ها به مدت چند روز و استفاده نکردن از مواد آرایشی و ... ضروری می باشد.

میکروپیگمنتیشن رنگ لب

رنگ لب موضوعی است که بسیاری از خانم ها نسبت به آن حساس بوده و از رنگ طبیعی لب خود  و حتی حالت و سایز آن ناراضی هستند و به صورت مداوم از رژ لب استفاده می کنند، از طرفی دیگر نیز گاهی اوقات به دلیل وقوع برخی بیماری ها و یا حوادث ممکن است که لب دچار آسیب شده و رنگ قسمتی از آن تغییر کند. در این گونه موارد استفاده از روش میکروپیگمنتیشن رنگ لب بسیار کارگشا خواهد بود. در میکروپیگمنتیشن رنگ لب ، می توان برای مدت طولانی حالت و رنگ دلخواه را برای لب ایجاد نمود. میکروپیگمنتیشن رنگ لب برای درمان نامتقارن بودن و یا کوچک بودن لب ها  مناسب است همچنین می تواند باعث حجیم جلوه دادن لب ها شود. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X