مرکز کاشت مو طب هیر

مرکز کاشت مو طب هیر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مرکز کاشت مو طب هیر

بسیاری از افراد اعتماد به نفس خود را مرهون وضعیت ظاهری خود هستند. آنچه بر کسی پوشیده نیست، نقش مو و وضعیت آن در زیبایی فرد و وضعیت ظاهری او است. همین امر باعث شده است تا بسیاری از افراد وقت زیادی را صرف سلامت مو، حالت مو و تمیزی موی خود نمایند. با توجه به موارد فوق، عدم وجود مو یا کمبود مو که اصطلاحاَ به آن طاسی یا کم مویی گفته می شود، بی شک تأثیر خود را بر کاهش اعتماد به نفس فرد خواهد گذاشت. اگر با این مشکل روبرو هستید، نگران نباشید. طب هیر درمان مشکل شما را می داند. اثر روحی ریزش مو گاهی به حدی شدید است که فرد متوسل به انواع روش های غیر طبیعی از جمله دارو و .... زده و عوارض و آسیب های آن ها را به جان می خرد. باید توجه داشت که کاشت موی طبیعی همواره یکی از قابل اعتماد ترین روش های بهبود طاسی یا کچلی است و تجربه چندین ساله متخصصان و محققان را همراه خود دارد. نتایج عمل های کاشت مو و کاشت ابروی طبیعی به حدی چشمگیر بوده است که نه تنها رضایت فرد را در پی داشته بلکه حتی اطرافیان فرد نیز متوجه انجام گرفتن عمل کاشت مو و کاشت ابرو بر روی وی نشده اند.

روش های کاشت مو در مرکز طب هیر

اما پیش از اقدام به عمل کاشت مو باید بدانیم ریزش مو می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. عوامل هورمونی، وراثت، نگهداری نامناسب از مو، بارداری و شیردهی، عادت های غذایی نامناسب و از همه مهمتر عامل آندروژنتیک (طاسی با طرح مردانه) از جمله علل عمده وقوع طاسی در فرد است. در مردان به طور معمول سن فرد و سابقه خانوادگی نیز دخیل می باشد که می توان اطمینان داشت این مشکل با انجام عمل کاشت موی طبیعی یا کاشت ابرو به طور قطع برطرف خواهد شد. در روش FUT به شکل جراحی کاشت مو، یک نوار باریک در پشت سر برداشته می شود و بعد از آماده سازی جلوی سر، این موها در این منطقه خالی کاشته می شوند. در کاشت مو موها معمولا از پشت سر و جایی که بانک موی خوبی وجود داشته باشد برداشته می شوند، بعد تیم پزشکی این بخش ها را به گرافت هایی خرد کرده و در محل خالی از مو سوراخ هایی ایجاد می کنند تا فولیکول ها در آن محل کاشته شود. این عمل حدود ۶ تا ۸ ساعت و با توجه به میزان موهای ریخته شده می تواند طولانی تر یا کوتاه مدت تر باشد.

روش کاشت ترکیبی مو در مرکز کاشت مو طب هیر

موها بعد از مدتی به همان حالت طبیعی قبلی برمی گردند و نیاز به استحمام و کوتاه کردن دارند. روش تركيبى ادغام دو روش FUT و FIT است . يعنى با روش FUT حدود ۲۰۰۰-۱۵۰۰ گرافت از طريق برش پشت سر برداشته مى شود و در قسمت جلوى سر كاشته مى شود سپس در روز بعد با روش FIT از اطراف برش و از قسمت هاى كنار سر حدود ۲۰۰۰-۱۰۰۰ گرافت برداشته مى شود و در ادامه و بعد از پیوند مو FUT يعنى اكثرا در قسمت فرق سركاشته مى شود . به عبارتى با اين روش موهاى بيشترى از پشت سر برداشته می شود و در جلوى سر كاشته می شود . در روش تركيبى سر تراشيده مى شود و اسكار FUT نيز در پشت سر ايجاد مى شود كه البته در زير مو ها كاملا مخفى خواهد ماند . اما در عوض با اين روش مقدار بيشترى مو نسبت به روش هاى FUT و FIT به تنهائى برداشته و كاشته مى شود . يعنى در يك جلسه دو روزه ۳۵۰۰-۲۰۰۰ گرافت (معادل ۹۰۰۰-۶۰۰۰ تار مو ) برداشته و كاشته مى شود كه مى توان قسمت اعظم سر را پوشش قابل قبولى دارد.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X