از نتایج بوتاکس مو در کلینیک تخصصی مو لذت ببرید

از نتایج بوتاکس مو در کلینیک تخصصی مو لذت ببرید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از نتایج بوتاکس مو در کلینیک تخصصی مو لذت ببرید

روش های زیبایی غیرتهاجمی پوست و مو مانند بوتاکس مو ، به دلیل عدم نیاز به جراحی و بستری شدن ، هزینه ی پایین تر و نتیجه گیری در زمان کمتر ، نسبت به عمل های جراحی رواج بیشتری پیدا کرده است ، از این رو در این مقاله ، بوتاکس مو در کلینیک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس ماده ای است که از سم بسیار قوی بوتولیسم حاصل می شود و از آن جهت درمان مشکلات متعدد پوست و مو استفاده می گردد ؛ رفع چین و چروک ، رفع خطوط اخم و خنده ، رفع خطوط پیشانی و ...  از جمله کاربردهای بوتاکس می باشد .

کاربرد بوتاکس مو

بوتاکس مو به دو شیوه موجب تقویت و ترمیم موها می گردد :
  • تزریق بوتاکس به مو : در این روش با تزریق بوتاکس به پوست سر ، تعرق بیش از حد پوست سر کاهش می یابد زیرا تعرق موجب چرب شدن موها و چربی شدن بیش از حد مو موجب ریزش موها خواهد شد، لذا با کاهش تعرق ، ریزش موها برطرف خواهد شد .
  • آغشته کردن موها با بوتاکس : با آغشته کردن موضعی موها با ماده ی بوتاکس آسیب های نظیر ؛ موخوره ، شکنندگی و زبری موها از بین خواهد رفت و موهایی سالم و صاف ایجاد خواهد شد .

بوتاکس مو در کلینیک

در رابطه با بوتاکس مو در کلینیک تخصصی مو می توان عنوان نمود که این روش ، از جمله روش های بسیار راحت و موثری است که به کمک آن می توان موهای آسیب دیده را به خوبی ترمیم کرد  ، زیرا روش های ترمیم و تقویت مو که به عنوان روش های جوانسازی مو مطرح هستند ، توسط پزشک متخصص مو با توجه به وضعیت موها و نیاز مو تجویز می شوند . در کلینیک های تخصصی پوست و مو ، ماده ی بوتاکس اصل و دارای استانداردهای جهانی از برندهای معتبر و باکیفیت تهیه و با روش های اصولی و صحیح ترریق می شوند . بررسی روند تاثیرگذاری بوتاکس طی جلسات درمان در کلینیک های تخصصی پوست و مو به گونه ای است که در صورت ایجاد هر گونه عارضه ی احتمالی به راحتی می توان ببه پزشک معالج دسترسی راحت و آسانی داشت .

نتایج بوتاکس مو در کلینیک تخصصی

نتایج بوتاکس مو در کلینیک های تخصصی پوست و مو با توجه به رضایت بالای مراجعه کنندگان ، حاکی از موفقیت این روش جوانسازی و ترمیم مو در بازسازی و احیای موهای از دست رفته و تاثیرگذاری آن در ایجاد زیبایی و لطافت موها می باشد .

بوتاکس تقلبی

به دلیل افزایش روز افزون افرادی که خواهان تزریقات بوتاکس هستند ، سودجویان و افراد متقلب بسیاری با وارد کردن بوتاکس تقلبی در بازار مصرف ، صدمات جبران ناپذیری به زیبایی و سلامت افراد وارد می کنند ، از این رو هرگز استفاده از ماده ی بوتاکس را توسط افراد غیرمتخصص انجام ندهید . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X