هزینه و قیمت جراحی کاشت گونه در مردان و زنان

هزینه و قیمت جراحی کاشت گونه در مردان و زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت جراحی کاشت گونه در مردان و زنان

گونه های گود و افتاده، ظاهر فرد را خسته تر و پیر تر از حالت عادی نشان می دهد. یکی از عواملی که افراد را به انواع روش های گونه گذاری از جمله جراحی کاشت گونه مجاب می کند، جوانسازی صورت و ایجاد ظاهری جذاب تر است. عمل کاشت گونه یکی از عمل های زیبایی پر طرفدار برای برجسته سازی گونه است که انجام این عمل جراحی زیبایی در مردان و زنان روش های متفاوتی دارد.

جراحی کاشت گونه

پیش از شروع عمل کاشت پروتز گونه ، مشاوره با پزشک متخصص بابت اهداف و نتایج مورد انتظار از عمل ضروری است. در جلسه مشاوره، پزشک متخصص جراحی زیبایی ، بهترین نوع پروتز گونه مناسب بیمار را به وی پیشنهاد داده و نتایج مورد انتظار از عمل را برای وی ترسیم می کند. برای عمل کاشت پروتز گونه به بی هوشی عمومی نیاز است. بدین صورت که پس از اعمال بیهوشی، ناحیه بالای فک و داخل گونه شکافته شده و پروتز گونه از راه دهان فرد، کار گذاشته می شود. در این روش به دلیل کار گذاشتن پروتز گونه از طریق دهان، هیچ گونه اسکار و جای زخمی باقی نمی ماند. جنس پروتزهای کاشت گونه می تواند از سیلیکون، مدپور و یا استخوان دمینرال باشد. در صورت نیاز به تغییر شکل پروتز برای استحکام بیشتر بر روی گونه طبیعی فرد، پزشک جراح می تواند این کار را انجام دهد. مدت زمان عمل کاشت پروتز گونه حدود 30 دقیقه الی 1 ساعت خواهد بود.

بهترین کاندیدای عمل جراحی کاشت گونه

این روش گونه گذاری مزایای فراوانی دارد که از جمله آن ها می توان به مدت زمان کوتاه نقاهت و ایجاد چهره ای کاملاً متفاوت و طبیعی در فرد اشاره نمود. در این عمل که به رفع مشکلات ظاهری صورت فرد پرداخته می شود، حجم گونه زیادتر شده و ناهمواری های که در میانه صورت فرد مشاهده می شود، درمان می شود. هرچند اغلب خانم هایی که از ظاهر چهره خود ناراضی هستند دست به این عمل می زنند، اما مشاهده شده است که برخی مردان نیز برای پر حجم کردن قسمت میانی صورت و گونه خود از این عمل استفاده می کنند.

هزینه جراحی کاشت گونه

قیمت و هزینه عمل کاشت پروتز گونه بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. یکی از این موارد، انتظاری است که بیمار از نتیجه عمل خود دارد. همچنین هزینه های اتاق عمل، بی هوشی، تجهیزات و وسایل نیز به هزینه دستمزد پزشک جراح اضافه خواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X