از برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع پرهیز کنید

از برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع پرهیز کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع پرهیز کنید

اضافه وزن و چاقی مشکلی است که افراد زیادی با آن دست و پنجه نرم میکنند.به همین دلیل اخیرا برای دست یافتن به لاغری روش های مختلفی پیشنهاد میشود که بسیاری از آنها خالی از اشکال نیستند.حتی بسیاری از این روش ها نه تنها مفید نخواهند بود بلکه مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می آورند و باعث ایجاد بیماری های فراوانی میشوند.در بین روش های مختلف لاغری استفاده از رژیم غذایی مناسب بهترین کاری است که فرد میتواند برای کاهش وزن انجام دهد اما باید بدانید که لاغر شدن به وسیله ی این روش مقداری زمان بر خواهد بود و  استفاده از روش های تغذیه برای لاغر شدن سریع به هیچ وجه توصیه نمیشود.

برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد برای این که لاغر شوند بسیار عجله دارند و تصور میکنند به علت این که برای لاغری اقدام کرده اند میتوانند به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن به این هدف خود دست پیدا کنند.به همین دلیل در مراجعات از متخصصان برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع را درخواست میکنند و این سوال را دارند که این امر به کمک رژیم غذایی امکان پذیر است؟ قبل از هر چیز بهتر است بدانید تمام روش های لاغری سریع به کمک رژیم های غذایی در هر صورت رد خواهد شد .معمولا در این روش ها افراد سعی میکنند تا وعده های غذایی خاصی را در طول روز حذف نمایند و کمترین غذای ممکن را در طول روز میل کنند.حتی مشاهده میشود افراد بعد از این رژیم به علت تحمل گرسنگی دچار مشکلات جبران ناپذیر گوارشی میشوند و سال ها با آن دست و پنجه نرم میکنند.

برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع چه ضرراتی خواهد داشت؟

اولین ضرر برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع و رسیدن به تناسب اندام این است که فرد به علت کاهش وعده های غذایی و عدم استفاده از مواد مغذی دچار کمبود ویتامین های مختلف میشود و به دنبال آن مشکلات مختلفی را تجربه میکند.همچنین استفاده از برنامه های غذایی این چنین فرد را دچار بیماری ها مختلفی مانند زخم معده و مشکلات قلبی و عروقی  میکند.

چند کیلو کاهش وزن در ماه طبیعی است؟

همانطور که گفتیم برنامه تغذیه برای لاغر شدن سریع اکثرا خطرناک و مضر هستند و توصیه نمیشوند برای همین بهتر است تا جایی که میتوانید در کنار رژیم غذایی از ورزش برای رسیدن به وزن مطلوب خود در کمترین زمان ممکن بهره بگیرید.معمولا  کاهش وزن حتی تا 4 کیلو در ماه هم میتواند امکان پذیر باشد به شرطی که فرد در کنار تغذیه ورزش را هم در نظر بگیرد و برای رسیدن به هدف خود تلاش کند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X