قیمت رینوپلاستی بینی غضروفی در تهران

قیمت رینوپلاستی بینی غضروفی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت رینوپلاستی بینی غضروفی در تهران

جراحی زیبایی بینی ، در چهره ی افراد مختلف تغییرات زیادی ایجاد می کند و از جمله عمل های زیبایی پرطرفدار و کران قیمتی است که در سر تا سر جهان با استقبال بالایی روبرو است ، از نظر علمی به این نوع جراحی رینوپلاستی گفته می شود ، نوع روش جراحی در این نوع عمل زیبایی با توجه به نوع بینی فرد تعیین می شود ، ز این رو در این مقاله ، رینوپلاستی بینی غضروفی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

رینوپلاستی

در اصطلاح پزشکی به عمل زیبایی جراحی بینی که در آن پزشک متخصص جراحی پلاستیک یا متخصص حلق و گوش و بینی با ابزار و تکنیک های خاصی ، برخی تغییرات و اصلاحات لازمه را بر روی بینی در جهت زیباسازی آن انجام می دهد ، رینوپلاستی گفته می شود .

به منظور جراحی زیبایی بینی ، دو نوع بینی تعریف شده است

  • بینی استخوانی یا غضروفی : در این نوع بینی ، پوست بینی ضعیف اما عضروف ها و استخوان بینی مستحکم و حجیم هستند .
  • بینی گوشتی : در این نوع بینی پوست بینی ضخیم و استخوان و غضروف های بینی ، ضعیف هستند .

رینوپلاستی بینی غضروفی

در رابطه با قیمت رینوپلاستی بینی غضروفی در تهران می توان عنوان نمود که این نوع عمل زیبایی یکی از پیچیده ترین عمل های زیبایی است ، از این رو جهت ایجاد اصلاحات و تغییرات اساسی بر روی آن نیاز به بیهوشی و بستری شدن و صرف زمان بسیاری می باشد. به طور کلی جهت انجام عمل زیبایی بینی عضروفی ، پزشک کاری به پوست بینی نداشته ، بلکه با برداشتن پوست بینی ، غضروف ها و استخوان ها در جهت ایجاد بینی زیبا تغییر شکل می دهد . دستمزد پزشک جراح و متخصص بیهوشی ؛ هزینه بیمارستان ، داروها ، آزمایشات لازم و ویزیت های قبل و بعد از عمل و میزان تغییرات لازمه بر روی بینی  تعیین کننده ی هزینه ی انجام عمل زیبایی جراحی بینی می باشد که در حال حاضر به طور تقریبی ؛هزینه ی عمل زیبایی بینی غضروفی ، چیزی حدود 5 الی 8 میلیون خواهد شد . در مواردی که بینی به اصلاحات کمتری نیاز داشته باشد ، هزینه ی عمل از این مقدار کمتر خواهد شد ، حتی اگر اصلاحات و تغییرات بینی با روش های غیرجراحی ممکن باشند می توان با هزینه ی بسیاری کمتری برخی تغییرات کوچک را در بینی ایجاد کرد ؛ به عنوان مثال می توان با تزریق ژل به قوز بینی آن را برای مدتی برطرف نمود و یا اینکه پره گشاد بینی را با تزریق بوتاکس به عضله خاصی ، کوچک کرد . همچنین ، در روش غیرجراحی رینوپلاستی که به آن لیفت بینی نیز گفته می شود به کمک تزریق نخ های لیف می توان ، افتادگی نوک بینی برطرف نمود .

قیمت رینوپلاستی بینی غضروفی در تهران

قیمت رینوپلاستی بینی غضروفی در تهران به دلیل پایتخت بودن ، تجمع پزشکان حاذق و زبردست و کلینیک های زیبایی معتبر ، با توجه به منطقه ای که کلینیک در آن واقع شده ، نسبت به شهرهای دیگر کشور گران تر خواهد بود که در این میان دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت عمل بینی نیز موثر واقع خواهند شد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X