بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران و ایران

بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران و ایران

در ایران عمل زیبایی بینی از جمله عمل های بسیار پرطرفداری است که با آمار بالای انجام چنین عملی ، کشور ما در رتبه های نخست جهانی آن قرار گرفته شده است ، بینی استخوانی و بزرگ و نوع پوشش و حجاب در ایران باعث شده این عمل همواره توسط متخصص رینوپلاستی در مراکز و کلینیک های زیبایی به طور مداوم صورت پذیرد ، از این رو در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

رینوپلاستی

به عمل زیبایی بینی که در آن پزشک متخصص ، با اعمال تکنیک های خاص پزشکی به کمک ابزار مخصوصی ، برخی اصلاحات و تغییرات را بر روی بینی انجام می دهد تا ظاهر بینی زیباتر و متناسب گردد ، در اصطلاح علمی پزشکی رینوپلاستی گفته می شود .

متخصص رینوپلاستی

در رابطه با بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران و ایران می توان عنوان نمود که این نوع متخصص باید دارای تخصص گوش و حلق و بینی یا متخصص جراحی پلاستیک باشد تا با تلفیقی از دانش و تخصص لازم ، بهترین و کم عارضه ترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی کسب نماید . بررسی وضعیت و شرایط سلامت فرد ، تناسب بینی با دیگر اجزای صورت ، توصیه های مراقبتی قبل و بعد از عمل ، ویزیت های به موقع و منظم قبل و بعد از عمل ، بررسی و کنترل روند بهبود ، تجویز آزمایشات قبل از عمل ، کنترل و توجه به وضعیت بیمار در حین عمل ، انجام عمل ترمیمی بینی یا ثانویه پس از عمل اولیه در صورت نیاز و دقت در انجام عمل زیبایی از جمله ویژگی های بهترین متخصص رینوپلاستی در تهران و ایران می باشد که آمار بالای موفقیت های ایشان از عمل صورت گرفته شده خود حاکی از مهارت ، تجربه و سابقه ی بالای او در انجام چنین عمل سخت و پرمخاطره ای است . از آنجا که یکی شایع ترین عوارض پس از عمل زیبایی بینی ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است لذا متخصص برتر رینوپلاستی باید انجام یا عدم انجام چنین عمل سنگینی را با توجه به وضعیت و شرایط سلامت فرد انجام دهد و در مواردی که می توان به روش های غیرجراحی ، به اصلاح ظاهر بینی پرداخت ، با توجه به صلاحیت بیمار ، دیگر روش های موثر به بیمار باید پیشنهاد گردد  ، همچنین در این میان ، بیمار نباید بر روش انتخابی خود اصرار نماید ، زیرا تشخیص پزشک معالج که با دانش تخصصی خود و بررسی وضعیت بیمار آن را اتخاذ می کند ، بهترین روش درمانی خواهد بود .

 پزشکان عمومی و غیر متخصص

هرگز به بهانه ی هزینه پایین تر عمل زیبایی رینوپلاستی خود را نزد پزشکان عمومی و غیر متخصص انجام ندهید زیرا بینی به دلیل دارا بودن مجموعه ای از بافت ها که شامل ؛ پوست ، عروق ، اعصاب ، غضروف ، استخوان و ... می باشد ، انجام عمل زیبایی آن از جمله پیچیده ترین جراحی های زیبایی است که به دانش و تخصص مربوط به این عمل را نیاز خواهد داشت و هر پزشک با هر زمینه ی تخصصی نمی تواند از عهده ی آن برآید . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X