بهترین راه حذف موهای زائد زیرچانه

بهترین راه حذف موهای زائد زیرچانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین راه حذف موهای زائد زیرچانه

در خانم ها داشتن صورتی عاری از موهای زائد در زیبایی و بالا بردن اعتماد به نفس بسیار حائز اهمیت می باشد ، از این رو همواره به دنبال روش های موثر و دائمی حذف موهای زائد هستند ، در همین راستا در این مقاله ، بهترین راه حذف موهای زائد زیرچانه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

موهای زاید زیرچانه

در رابطه با حذف موهای زاید زیرچانه می توان عنوان نمود که پیدایش برخی موهای زائد بر روی صورت و بدن ممکن است در اثر اختلالات هورمونی باشد ؛ زیرا زنان بیش از مردان در این رابطه دچار اختلال می گردند ، لذا بهتر است ابتدا به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه شود تا علت دقیق وجود چنین موهایی در فرد تشخیص داده شود و اگر ممکن باشد با تجویز درمان مناسب این موها را از میان برداشت .

بهترین راه حذف موهای زائد زیرچانه

روش های متعددی جهت از بین بردن موهای زائد وجود دارد اما همگی روشی هایی غیردائمی و موقتی هستند که پس از مدتی مجددا شاهد رشد موهای زائد خواهیم بود ، اما در لیزر درمانی موهای زائد به طور موثر و کارآمدی می توان تا حد ممکن موهای زائد را از بین برد و یا اینکه آنها را چنان ضعیف و نازک کرد که حالت کرک مانند داشته باشند و فرد از نتیجه ی حاصل شده رضایت کاملی داشته باشد  .

عملکرد لیزر در حذف موهای زائد زیرچانه

به کمک اشعه ی لیزر که نوری با قدرت کنترل شده است ، می توان ریشه ی موهای رائد را برای همیشه از میان برداشت ؛ بدین ترتیب با تابیدن اشعه ی لیزر به ریشه ی موهای زاید زیر چانه ، فولیکول سیاه رنگ مو که حاوی ملانین است، اشعه را جذب می کند ، با ایجاد گرمای متمرکز شده در آن ، فولیکول از ریشه خواهد سوخت ، حتی در مواردی که اشعه ی لیزر نتواند ریشه ی مو را از بین ببرد ، ملانین سیاه رنگ مو که لیزر به آن تابیده می شود ، از بین می رود ، در نتیجه موهایی نازک و بی رنگ رشد خواهند کرد .

تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزردرمانی

تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزردرمانی  موهای زائد با توجه به نوع پوست ، مقاومت ریشه ی مو ، قدرت دستگاه لیزر و انتظارات فرد از درمان  متفاوت خواهد بود اما به طور کلی 4 الی 6 جلسه درمان ، برای لیزردرمانی موهای زائد لازم می باشد . هر چه مو دارای ضخامت بیشتر ، سیاه رنگ تر و پوست فرد روشن تر باشد ، جذب نور در فولیکول مو بهتر انجام خواهد شد ، در نتیجه به طور موثرتر و در زمان کوتاه تری بدون عارضه ی سوختگی پوست ، موهای زائد زیر چانه برطرف خواهند شد . قبل از انجام جلسات لیزردرمانی باید با انجام آزمایش ، هر گونه اختلال هورمونی نظیر اختلالات در تیروئید درمان شود زیرا این مسئله موجب بی اثر شدن لیزر موهای زائد خواهد بود و پس از لیزردرمانی مجددا شاهد رشد موهای زائد خواهیم بود . کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X