معایب و عوارض کاشت ریش مصنوعی

معایب و عوارض کاشت ریش مصنوعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معایب و عوارض کاشت ریش مصنوعی

اگر دقت کرده باشید اکثر مردان از داشتن ریش های پر پشت و پر تراکم لذت  چون داشتن ریش های پر پشت باعث زیبا شدن چهره ی مردان میشود و اعتماد به نفسشان را هم افزایش میدهد.اما متاسفانه همه ی افراد از ریش های پرپشت و زیبا برخوردار نیستند به همین علت سعی میکنند از دوران نوجوانی هر روشی که وجود دارد را برای رسیدن به ریش های پرپشت امتحان کنند.یکی از روش های مضر که بسیاری از افراد استفاده میکنند کاشت ریش مصنوعی است که میتواند عوارض بسیاری را در بر داشته باشد.

کاشت ریش مصنوعی چگونه صورت میگیرد؟

کاشت ریش مصنوعی یکی از روش هایی است که در از موهای مصنوعی برای افزایش تراکم موهای صورت استفاده میشود.این کار در اکثر کشور ها ممنوع است و استفاده از آن در کلینیک های معتبر صورت نمیگیرد و متخصصان زیبایی معمولا از روش کاشت برای پر پشت کردن ریش استفاده نخواهند کرد. ریش های مصنوعی از مواد مختلفی ساخته میشوند که از میان آن ها میتوان به پلی استر و پلی اکلریک اشاره کرد همچنین ممکن است از تار موی شخصی دیگر استفاده شود و روی آن فرآیندهایی صورت گیرد.در هر صورت این روش یکی از پر عوارض ترین روش های کاشت مو است و افراد سوء استفاده گر برای کسب در آمد از این روش استفاده میکنند.

ریش های مصنوعی چه عوارضی دارند؟

همانطور که گفتیم ریش های مصنوعی میتوانند عوارض جبران ناپذیری را برای انسان به بار آورند .علت مضر بودن این روش این است که بدن انسان به طور طبیعی با هر عامل خارجی به مبارزه میپردازد و سعی میکند آن را دفع کند به همین دلیل زمانی که موهای مصنوعی کاشته میشوند بدن به آن واکنش نشان میدهد و عارضه های مختلف در سطح پوست و بافت ها به وجود می آید. اولین عوارض کاشت مو که بیمار بعد از کاشت ریش های مصنوعی میتواند شاهد آن باشد عفونت های شدید است که در محل کاشت رخ میدهند.

چرا با وجود عوارض شدید باز هم از این روش استفاده میشود؟

بهتر است بدانید کاشت ریش مصنوعی در بین متخصصان زیبایی هیچ جایگاهی ندارد و فقط توسط  افراد متقلب صورت میگیرد.علت اصلی استفاده از این روش این است که به سادگی میتوان این کار را یاد گرفت به همین علت بسیاری از افراد سود جو به یادگیری این روش میپردازند و از طریق آن سعی میکنند  در آمد کسب کنند. البته این روش در گذشته در برخی از کشور ها مورد استفاده قرار گرفته است و به علت عوارض مختلف ممنوع شده است. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X