هزینه و قیمت کاشت ریش طبیعی در کرج

هزینه و قیمت کاشت ریش طبیعی در کرج

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت کاشت ریش طبیعی در کرج

کاشت ریش به روش طبیعی یکی از خدماتی است که در سالهای اخیر در بین مردم بیشتر جا افتاده است و مردان برای اینکه ریش های زیبا تری داشته باشند از آن استفاده میکنند.عموما افرادی از کاشت ریش طبیعی استفاده میکنند که موهای صورتشان به خوبی رشد نکرده است و در قسمت هایی از صورت ریش ها به صورت ناهماهنگ و یکی در میان رشد کرده اند. عمدتا استفاده از روش های کاشت ریش برای پر پشت تر شدن ریش جزء کم ضرر ترین روش ها به حساب می آید و هزینه ی معقولی نیز خواهد داشت.هزینه ی دقیق این روش به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که در ادامه آن را مورد بررسی قرار میدهیم.

هزینه ی کاشت ریش طبیعی در کرج و تهران چگونه حساب میشود؟

یکی از سوالات رایجی که برای اکثر افراد پیش می آید این است که قیمت کاشت ریش طبیعی چگونه محسوب میشود و هزینه ی آن در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج چقدر با نقاط دیگر تفاوت دارد؟برای پاسخ به این سوال بهتر است قبل از هر چیز به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا بتواند هزینه ی آن را با توجه به عواملی که وجود دارد محاسبه کند.

قیمت کاشت موی طبیعی صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که گفتیم هزینه ی کاشت ریش به صورت دقیق قابل محاسبه نیست و عوامل مختلفی وجود دارند که میتواند قیمت کاشت ریش را تا چند برابر کاهش یا افزایش دهند.مثلا نوع پوستی که دارید و روشی که توسط پزشک مورد انتخاب میشود مهمترین عواملی هستند که میتوانند هزینه ی کاشت ریش را دچار نوسان کنند.همچنین با توجه به مقدار کم پشتی ریش میتوانید تخمین بزنید که کار روی آن چقدر زمان خواهد برد و هزینه ی آن در مقایسه با سایر افراد چقدر تفاوت دارد.

استفاده از کدام روش کاشت قیمت پایین تری دارد؟

بهتر است بدانید برای کاشت ریش روش های مختلفی وجود دارد از میان این روش ها میتوان روش FUE  و FIT را نام برد و ممکن است هر کدام از این روش ها قیمت خاصی را داشته باشند.اما توجه داشته باشید که نمیتوانید به علت کم بودن قیمت روش خاصی را برای خودتان انتخاب کنید.انتخاب روش کاشت ریش طبیعی موردی است که فقط توسط متخصص زیبایی قابل انتخاب است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی سعی کنید قبل از اینکه برای کاشت ریش بودجه ای در نظر بگیرید ابتدا با متخصص کاشت ریش و سبیل مشورت کنید تا قیمت دقیق محاسبه گردد و دچار سردر گمی نشوید. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X