نتایج روش پیوند چربی به پیشانی چیست؟

نتایج روش پیوند چربی به پیشانی چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج روش پیوند چربی به پیشانی چیست؟

امروزه تمام نقاط بدن می تواند مورد پیوند چربی قرار گیرد اما این نوع عمل بیشتر در صورت و از محبوبیت بیشتری در نزد خانم ها برخوردار می باشد و این پیوند چربی بیشتر در گونه ها و پیشانی صورت می گیرد اما باید دید نتایج  روش پیوند چربی به پیشانی چیست؟

علت بروز چین و چروک

علت اصلی بروز چین و چروک در پوست کم شدن و از بین رفتن چربی زیر پوست می باشد و این امر ممکن است بر اثر عواملی مانند بیماری یا کهولت سن یا لاغری بیش از حد اتفاق بیافتد و عمق زیاد این چروکها باعث می گردد نا فرد به دنبال راهی برای جبران این مشکل باشد.

تزریق چربی در پیشانی

به دلیل ایجاد خطوط چین و شکن در پیشانی و عمق این چروکها در پیشانی ممکن است افراد خواستار پیوند چربی باشند و این پیوند از برداشت چربی از نواحی دیگر بدن مانند شکم و ران انجام می گیرد.

نتایج روش پیوند چربی به پیشانی

تزریق چربی به پیشانی بهترین روش پر کردن چروکهای عمیق پیشانی می  باشد و از این طریق خط اخم و چروکها ترمیم خواهند شد و باعث حجم دهی به پیشانی به طور استاندارد و متناسب با صورت فرد خواهد شد. روش های موقتی مانند بوتاکسپیشانی گر چه تا مدت کوتاهی چروک پیشانی را از بین خواهند برد اما به دلیل عوارض جانبی و کوتاه بودن مدت آنها نمی تواند راه حل مناسبی برای رفع مشکل چروک پیشانی باشد اما پیوند چربی به دلیل ماندگاری طولانی و سازگاری با بدن فرد روش مطمئن تری برای رفع این مشکل خواهد بود‌. عوارض ناشی از پیوند چربی به مراتب از روشهای دیگر رفع چین و چروک کمتر خواهد بود و بعد از پیوند فرد می تواند به راحتی فعالیتهای خود را از سر گیرد.

توصیه های مهم برای تزریق چربی

افرادی که قصد تزریق چربی دارند به آنها توصیه می گردد که این عمل را در سنین بالا انجام دهند و کمتر این عمل در سنین پایین توصیه و انجام می گیرد و سن تزریق و لزوم پیوند  معمولا توسط پزشک مشخص می گردد . پیوند چربی بدون عمل بیهوشی انجام می گیرد و بهترین روش جوانسازی صورت می باشد و به دلیل جذب چربی توسط بدن عارضه کمتری در پی دارد و ماندگاری آن بیشتر از سایر روشهای درمانی می باشد. تغذیه سالم فرد و دوری از عوامل استرس زا و توجه به بهداشت پوست می تواند نقش زیادی در حفظ سلامت آن و زیبایی پوست داشته باشد و فرد کمتر دچار مشکلات پوست و مو خواهد شد زیرا حفظ پوست سالم راحت تر و کم هزینه تر از درمان آن خواهد بود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X