قیمت اکستنشن مژه در کلینیک پوست و مو

قیمت اکستنشن مژه در کلینیک پوست و مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت اکستنشن مژه در کلینیک پوست و مو

مژه های پرپشت و بلند زیبایی و طراوت خاصی به چشم ها می دهند ؛ از این رو برخی افراد ، به خصوص خانم ها برای چند وقت که هم شده ، حاضرند با روش اکستنشن مژه ، این زیبایی را تجربه کنند ، از این رو در این مقاله ، قیمت اکستنشن مژه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه به عملی گفته می شود که در آن ، تارهایی از جنس مو که از ترکیبات مصنوعی ساخته شده ، به صورت تار به تار در میان موهای مژه قرار می گیرد ، جهت چسباندن موهای اضافه شده از چسب های مخصوصی جهت قرار دادن موها در میان مژه ی پلک بالا استفاده می شود . اکستنشن مژه با مژه مصنوعی فرق دارد زیرا در اکستنشن مژه ، مژه ها به صورت تار به تار ، لا به لای مژه قرار می گیرد و نمای بسیار زیبا و طبیعی دارند در حالی که مژه های مصنوعی ، مژه ای یکدست و یکپارچه هستند که با چسب بر روی خط مژه قرار می گیرند و تشخیص مصنوعی بودن آن با یک نگاه آسان است . مدت دوام مژه ی اکستنشن شده به مرتب بسیار بیشتر از دوام مژه ی مصنوعی می باشد .

معیارهای تعیین قیمت اکستنشن مژه

در رابطه با قیمت اکستنشن مژه می توان عنوان نمود که قیمت انجام چنین عمل زیبایی متاثر چند عامل می باشد ؛
  • اولین عامل مرکزی است که اکستنشن مژه در آن انجام می شود که مراکز مختلف دارای قیمت های متفاوتی هستند .
  • دومین عامل ، به دستمزد اکستنشن کار برمی گردد که هر چه اکستنشن کار حرفه ای تر باشد ، قیمت بالاتری را نیز دریافت خواهد کرد .
  • سومین عامل ، جنس اکستنشن مژه است که اگر از موی طبیعی در اکستنشن مژه استفاده شود ، بالطبع قیمت بالاتری از اکستنشن مژه مصنوعی خواهد داشت .
  • چهارمین عامل ، کم حجم و پر حجم بودن اکستنشن مژه است که هر چه حجم اکستنشن مژه بیشتر باشد ، قیمت انجام اکستنشن مژه هم بالاتر خواهد بود .

قیمت اکستنشن مژه

با توجه به عوامل تعیین کننده ی قیمت اکستنشن مژه می توان نتیجه گرفت که انجام اکستنشن مژه در کلینیک پوست و مو متفاوت خواهد بود و نمی توان برای آن قیمت واحدی را عنوان نمود ، اما از آنجا که در چشم به عنوان عضوی بسیار حساس ، نسبت به آلودگی های محیطی و نیز ابزار به کار رفته در چسباندن مژه ، واکنش های شدیدی را نشان می دهد. لذا بهتر است که این عمل زیبایی در کلینیک های پوست و مو تحت نظر متخصص پوست و مو ، با دقت بالا و با استفاده از چسب های مخصوص و ضد آلرژی صورت پذیرد تا شاهد هیچ گونه عارضه ای برای چشم خود نباشیم . جهت برداشتن مژه های اکستنشن مژه بهتر است به متخصصی که این کار را انجام داده ، مراجعه شود زیرا در غیر این صورت با کشیدن مژه ها ، شاهد کنده شدن موهای طبیعی مژه خواهیم بود و آسیب زیادی به مژه ها وارد خواهد شد . استفاده از اکستنشن مژه مرغوب ، چسب های ضد حساسیت ، ابزار استریل شده و محیط عاری از آلودگی ها از جمله ویژگی های مثبت انجام اکستنشن مژه در کلینیک های تخصصی پوست و مو می باشد که باعث می شود  مراجعه به چنین مراکزی بر مراجعه به سالن آرایشگاه ها برتری داشته باشد . کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X