بیشترین تراکم کاشت مو در روش های مختلف

بیشترین تراکم کاشت مو در روش های مختلف

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بیشترین تراکم کاشت مو در روش های مختلف

یکی از نگرانی های افرادی که دچار ریزش مو شده اند و می خواهند اقدام به کاشت مو نمایند اینست که به کار گیری کدام روش باعث ایجاد بیشترین تراکم مو برای آنها خواهد شد که عوارض کمتری نیز برای آنها در پی داشته باشد بنابراین باید دید بیشترین تراکم کاشت مو در روشهای مختلف با استفاده از کدام روش ممکن می گردد. فردی که به دنبال کاشت مو می باشد باید قبل از اقدام به کاشت با مراجعه به پزشک متخصص کاشت مو و مشورت با وی بهترین روش کاشت را انتخاب نماید که بیشترین تراکم کاشت مو را برای وی ایجاد نماید.

انتخاب روش کاشت موی طبیعی

در کاشت مو روشهای مختلفی وجود دارد اما انتخاب بهترین روش کاشت برای هر فردی به عهده پزشک وی می باشد ، عوامل ایجاد ریزش و وضعیت بیمار می تواند مشخص کننده روش کاشت مو در بیمار باشد و پزشک با توجه به همه ی این عوامل روش کاشت مو را تعیین خواهد کرد. [caption id="attachment_9894" align="aligncenter" width="300"] تراکم کاشت مو[/caption]

بیشترین تراکم کاشت موی سر

امروزه برای ایجاد بیشترین تراکم کاشت مو در بیمار از دو روش fit و fut  به دو صورت ترکیبی در کاشت مو استفاده می گردد و با ترکیب این دو روش بیشترین تراکم کاشت مو برای فرد ایجاد می گردد ، با ترکیب دو روش  futو fit که پتانسیل بالایی برای استخراج فولیکولهای مو دارد مو از محل مورد نظر استخراج می گردد و با این روش بیشترین تعداد گرافتها برای کاشت آماده می گردد سپس در ناحیه مورد نظر کاشت می گردد با ترکیب روشهای فوق طبیعی ترین و متراکم ترین کاشت مو انجام می گیرد. [caption id="attachment_8159" align="aligncenter" width="300"] کاشت مو فوق ترکیبی[/caption] با ترکیب روشهای ذکر شده نتیجه دلخواه در کمترین زمان ممکن و در جلسه اول بدست می آید زیرا با ترکیب آنها بیشترین تراکم کاشت بدست خواهد آمد. با ترکیب روشهای کاشت مو امکان ایجاد تراکم مناسب در افراد با درجات طاسی متفاوت و پایداری پیوندها وجود دارد و فرد رضایت بیشتری خواهد داشت. ایجاد بیشترین تراکم کاشت مو در یک جلسه خواسته هر فردی می باشد که به ریزش مو دچار شده است و فرد همیشه به دنبال روشی می باشد که بعد از کاشت برایش ظاهری طبیعی ایجاد نماید و عوارض کمتری نسبت به سایر روشها داشته باشد بنابراین باید قبل از انجام کاشت مو در مورد انواع روشها تحقیق نماید و از مشاوره پزشکی در این راه کمک بگیرد.
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X