فواید و عوارض پیوند چربی به گونه چیست؟

فواید و عوارض پیوند چربی به گونه چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فواید و عوارض پیوند چربی به گونه چیست؟

جوانسازی و زیبا نمودن پوست صورت امروزه مورد توجه بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها به دلیل توجه بیش از حد به ظاهر خود قرار گرفته است و یکی از راه های زیبا کردن صورت تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروکها و جوان کردن آن می باشد اما باید دید فواید و عوارض پیوند چربی به گونه چیست؟ هر فردی که می خواهد اقدام به زیباسازی خود با انجام روشهای مختلف بنمایند باید در گام نخست درباره فواید و عوارض آن تحقیق نماید و اطلاعات کافی کسب کرده و بعد اقدام به انجام آن نماید.

تزریق چربی

یکی از روشهای از بین بردن چروک پوست و برجسته نمودن گونه  و درمان افتادگی گونه تزریق چربی به آن می باشد که این تزریق و پیوند چربی به صورت برداشتن بافت و سلولهای چربی از قسمتهای مختلف بدن مانند ران، شکم و باسن انجام می گیرد و به گونه تزریق می گردد ، تزریق چربی به گونه باعث حجم بیشتر و برجسته شدن آن خواهد شد .

فواید تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه از تزریق ژل بهتر خواهد بود زیرا چربی ماده ای طبیعی می باشد و از بدن خود فرد گرفته می شود و احتمال واکنش بدن به تزریق آن کمتر از تزریق ژل خواهد بود و خطرات تزریق آن به مراتب کمتر می باشد و ماندگاری طولانی تری نیز خواهد داشت .

عوارض تزریق چربی به گونه

تزریق چربی گر چه به دلیل استفاده از چربی بدن خود فرد دارای مزایایی می باشد اما ممکن است در محل خارج کردن چربی یعنی شکم یا ران فرد دچار درد و سوزش گردد زیرا بر اثر خارج کردن چربی ممکن است به آن ناحیه فشار وارد شده باشد همچنین کبودی ، تورم ، رنگ پریدگی و ترشح مایع از محل برداشت چربی از دیگر عوارض آن خواهد بود. فواید و عوارض پیوند چربی به گونه مانند سایر روشهای درمانی باید با تحقیق انجام گیرد و به دلیل حساسیت پوست و جهت  داشتن نتیجه مطلوب در پیوند باید توسط پزشک معتبر و متخصص انجام گیرد .

 ماندگاری پیوند چربی به گونه

پیوند چربی به گونه یک پیوند طولانی مدت می باشد زیرا چربی جذب بدن خواهد شد و اگر بر اثر عواملی چربی دچار سوختن نگردد تا سالیان متوالی گونه برجسته خواهد بود. نکته ای که مورد توجه افرادی می باشد که اقدام به زیباسازی خود می نمایند ماندگاری روش زیباسازی می باشد که  پیوند چربی  به دلیل  استفاده از چربی طبیعی بدن خود فرد ماندگاری طولانی تری نسبت به سایر روشها دارد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X