هزینه و قیمت روش درمانی لیزر لکه پوست در تهران

هزینه و قیمت روش درمانی لیزر لکه پوست در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت روش درمانی لیزر لکه پوست در تهران

در گذر زمان و به دلیل عوامل مختلفی نظیر ؛ عوامل هورمونی ،  عوامل ذاتی ، سن و سال ، مصرف برخی داروها ، حوادث ، بیماری های مختلف ، نور خورشید  و غیره پوست شروع به لکه زدن می کند که می توان با روش های موثری نظیر لیزر درمانی لکه های پوستی را درمان نمود ، با از بین رفتن لکه ها ، پوست شفاف و یکدست خواهد شد که این زیبایی و طراوت پوست در بالا رفتن اعتماد به نفس فرد بسیار تاثیرگذار خواهد بود  ، از این رو در این مقاله ، لیزر لکه پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لکه های پوستی

لکه های پوستی ، یک اختلاف جزئی در رنگ پوست به علت تفاوت در میزان رنگ دانه های ملانین در نقاط متفاوت پوست می باشد که هر چه میزان رنگ دانه بیشتر باشد ، پوست دارای لکه های تیره تری خواهد بود .

لیزر برای رفع لکه پوست

در رابطه با لیزر لکه پوست می توان عنوان نمود که به کمک طیف انرژی با طول موج خاص اشعه ی لیزر که بر روی سطح پوست تابیده می شود و با جذب آن توسط رنگ دانه های پوست ،  به تدریج ، رنگ دانه های پوست که همان لکه ها هستند ، از بین خواهند رفت . ملانین موجود در رنگ دانه های پوستی به خوبی اشعه ی لیزر را جذب می کنند . با توجه به میزان لکه های پوستی ، می توان قدرت دستگاه های مختلف لیزر را در سطوح و فرکانس های مختلفی تنظیم کرد .

کاندید مناسب لیزر لکه های پوستی

کلیه افراد سالم به جز افراد با پوست های بسیار تیره می توانند عمل لیزر درمانی لکه های پوستی را انجام دهند .

مراقبت پس از لیزر درمانی صورت

پس از انجام جلسه ی لیزر درمانی لکه های پوستی به مدت یک ماه از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و برنزه کردن پوست باید پرهیز کرد .

هزینه ی لیزر لکه های پوستی

هزینه ی لیزر لکه های پوستی با توجه به مدت زمان انجام روش ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود که در کلینیک های پوست و زیبایی مختلف با توجه به منطقه ای که کلینیک در آن واقع شده شاهد قیمت های متفاوتی هستم  . عمل از بین بردن لکه های پوستی توسط لیزردرمانی از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود ، لذا بیمه های درمانی آن را تحت پوشش قرار نمی دهند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X