مزایا و عوارض جراحی زیبایی پلک چیست؟

مزایا و عوارض جراحی زیبایی پلک چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و عوارض جراحی زیبایی پلک چیست؟

افزایش سن در انسان موجب ایجاد تغییر در زیبایی و جوانی می شود و این جوانی و زیبایی دچار خدشه می شود ،  امروزه به دلیل توجه بیش از حد به  ظاهر خود افراد به دنبال روشهای متفاوت جراحی های زیبایی می باشند که کمترین عوارض ممکن را برای آنها ایجاد نماید ، اما حال باید دید مزایا و عوارض جراحی زیبایی پلک چیست.

عوامل جراحی زیبایی پلک

لیفت چشم و لیفت پلک به دلیل رفع افتادگی پلک بر روی چشم و یا برای رفع پف پلک انجام می گیرد ، بالا رفتن سن فرد باعث شل شدن پوست می گردد و این شل شدگی پوست در ناحیه پلک باعث ایجاد ظاهری نامناسب برای فرد می شود که بدین دلیل هر فردی اقدام به جراحی زیبایی پلک و کشیدن و لیفت پوست پلک می نماید.

مزایای جراحی زیبایی پلک

عمل زیبایی پلک موجب جوانسازی پلک و زیبایی آن می گردد این روش باعث می شود تا فرد از افتادگی پلک رها شود و این جراحی با ایجاد در امتداد چین پلک با روشهای مختلفی انجام می گیرد و عضلات و بافتهای اضافه و پوست اضافه پلک برداشته می شود.

عوارض عمل زیبایی پلک

به دلیل جراحی پلک ممکن است در محل جراحی بر روی پوست کبودی، سوزش، قرمزی و تورم ایجاد گردد و در مواردی  ممکن است چشم به این جراحی حساسیت نشان دهد و دچار قرمزی و التهاب گردد ، ایجاد اسکار و زخم روی پلک از دیگر عوارض جراحی زیبایی پلک می باشد که اگر بعد از مدتی رفع نگردد باید به متخصص مراجعه شود. بروز عفونت در محل جراحی از عوارض تمام جراحی ها می باشد اما اگر جراحی زیبایی پلک توسط متخصص جراحی زیبایی و در مکان استریل شده انجام گیرد احتمال بروز عفونت در محل جراحی بسیار پایین خواهد بود. جراحی زیبایی پلک اگر توسط متخصص مجرب انجام نگیرد باعث بروز مشکلات فراوانی از جمله ایجاد عوارض فراوان و عدم تقارن پلکها برای بیمار خواهد شد. جراحی زیبایی پلک حالت پف چشم ها و افتادگی پلک را از بین می برد و چشم را از حالت پژمردگی به حالت شادابی تغییر می دهد ، جراحی زیبایی پلک همراه با روشهای دیگری مانند لیفت ابرو و بالا بردن ابروها انجام می شود تا از لیفت نتیجه بهتری کسب گردد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X