لیفت سینه برای زیبایی اندام آقایان

لیفت سینه برای زیبایی اندام آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت سینه برای زیبایی اندام آقایان

لیفت سینه و کوچک کردن آن یکی از جراحی های زیبایی در اندام آقایان می باشد که به آنها کمک می کند تا سینه ها را کوچک و یکنواخت نمایند و از این طریق در اندام آنها تناسب ایجاد گردد اما باید دید لیفت سینه برای زیبایی اندام آقایان چگونه انجام می پذیرد.

عوامل ایجاد سینه بزرگ در آقایان

وجود سینه بزرگ در آقایان امری ناخوشایند برای آنها می باشد و تناسب اندام آنها را از بین می برد این امر ممکن است بر اثر تغییرات هورمونی دوران بلوغ ایجاد گردد که با بالا رفتن سن از بین نرود و دائمی گردد ، بنابراین تنها راه از بین بردن این بزرگی سینه و لیفت آن جراحی زیبایی در این ناحیه از بدن آقایان می باشد.

لیف سینه در آقایان

جراحی زیبایی و لیفت سینه در مردانی که به بزرگی سینه ها دچار می باشند باعث بهبود ظاهر سینه ها خواهد شد ، در این روش بافتهای سینه و غده ای سینه و بافتهای چربی اضافه از طریق جراحی برداشته می شود و پوست اضافه سینه نیز کشیده شده و سفت می گردد . برشهای جراحی زیبایی جهت لیفت سینه در جایی انجام می گیرد که دیده نشود و زخم حاصل از جراحی قابل مشاهده نباشد این جراحی های با ایجاد برشهای ریز انجام می شود تا بافت اضافه سینه از این طریق خارج گردد و اثری از زخم حاصل از جراحی باقی نماند.

عوارض لیفت سینه مردان

لیفت سینه و حراجی در سینه ها جهت کوچک کردن ممکن است باعث التهاب و کبودی در محل برش جراحی گردد که پایدار نبوده و با مصرف دارو و گذشت زمان از بین خواهد رفت . جراحی سینه و کوچک کردن آن در مردان توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود و در کنار جراحی از روش ساکشن برای بیرون کشیدن چربی های اضافه در سینه کمک گرفته می شود. کاهش سایز سینه در مردان که بر اثر عوامل متفاوتی ممکن است ایجاد گرد زیبایی را به اندام آنها باز خواهد گردانید زیرا داشتن سینه بزرگ در مردان امری غیر طبیعی می باشد و سبب می گردد زیبایی اندام در آنها دچار اختلال گردد و از این رو اعتماد به نفس آنها پایین بیاید. لیفت سینه و جراحی کوچک کردن سینه مردان و انتخاب روش جراحی به بزرگی سینه ها بستگی خواهد داشت و اگر سینه ها سایز بزرگتری داشته باشند و چربی اضافه آنها بیشتر از حد معمول باشد از چندین روش ترکیبی برای کاهش سایز آنها استفاده خواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X