دانستنی ها درباره جراحی سینه مردان

دانستنی ها درباره جراحی سینه مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستنی ها درباره جراحی سینه مردان

بزرگ بودن سینه ها در مردان ژنیکوماستی نامیده می شود و بر اثر عواملی مانند تغییرات بلوغ و هورمون های جنسی ایجاد می گردد و اگر در میانسالی رفع نشود باعث عدم تناسب اندام در مردان خواهد شد ، وضعیت بزرگی سینه ها در مردان ممکن است در مورد هر دو سینه یا یکی اتفاق بیافتد که منجر به انجام جراحی زیبایی و کوچک شدن آنها خواهد شد اما در مورد جراحی سینه مردان چه باید بدانیم .

علل بزرگی سینه ها در مردان

اختلال در رشد سینه ها در مردان بر اثر عواملی مختلفی ممکن است ایجاد شود و از این رو و به هم خوردن تناسب مردان آنها نگران وضعیت اندام خود خواهند شد اما امروزه این نگرانی با انجام جراحی زیبایی از بین خواهد رفت.

عمل جراحی سینه مردان

جراحی سینه مردان به دلیل بزرگ بودن سینه ها و عدم تناسب سینه ها با بدن آنها انجام می گیرد و در جراحی سوراخ های ریزی در سطح پوست و زیر سینه ها ایجاد شده و چربی اضافه و بافتهای اضافه سینه خارج شده و سپس پوست اضافه لیفت و کشیده می شود تا در بین تقارن ایجاد گردد.

مردان مستعد جراحی سینه

مردانی می توانند عمل جراحی سینه را انجام دهند که از نظر سلامتی مشکل خاصی نداشته باشند و داروی خاصی مصرف نمی نمایند ، مصرف الکل و سیگار مانع از انجام جراحی سینه در مردان می باشد و جراحی سینه در این افراد انجام نمی گیرد.

عوارض جراحی سینه در مردان

هر روش درمانی و زیبایی عوارضی دارد که قبل تز انجام روش باید توسط متخصص جراحی پلاستیک به بیمار توضیح  داده شود و سپس بیمار روش درمانی خود را انتخاب و تصمیم گیری نماید، در جراحی سینه در مردان و بعد از انجام جراحی و از بین رفتن داروی بی حسی درد و تورم در محل جراحی شروع خواهد شد البته این درد تا حدی با مصرف دارویی که پزشک تجویز نموده کنترل خواهد شد اما تورم تا چندین روز باقی خواهد ماند و بعد از مدتی از بین خواهد رفت و شکل اصلی سینه ها ظاهر خواهد شد. جراحی سینه مردان اگر توسط متخصص جراحی پلاستیک مجرب انجام نگیرد باعث خواهد شد که سینه ها تقارن نداشته باشند و بیمار از جراحی رضایت نداشته باشد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X