لیفت صورت به روش جدید هایفو پوست

لیفت صورت به روش جدید هایفو پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت صورت به روش جدید هایفو پوست

بالا رفتن سن و وجود استرس های عصبی باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست می گردد و این شل شدگی پوست مخصوصا در ناحیه صورت زیبایی هر  فردی را دچار خدشه می نماید ، طی قرنهای اخیر به دلیل توجه لبش از حد افراد به ظاهر خود تکنولوژی به کمک انسانها آمده و به آنها در جوانسازی پوست خود کمک کرده است ، یکی از جدیدترین تکنولوژیهای جوانسازی پوست هایفو می باشد که باید دید لیفت صورت به روش هایفو پوست چگونه انجام می گیرد.

لیفت پوست با روش هایفو پوست

لیفت پوست یا کشیدن آن روشی می باشد که با استفاده از آن پوست کشیده شده و چروک آن از بین میرود و اصطلاحا لیفتینگ صورت می گیرد ، لیفت پوست با استفاده از روشهای مختلفی انجام می گیرد و هر فردی به دنبال روشی می باشد که لیفت بهتری را برای پوستش انجام دهد و بدون عوارض  بوده و ماندگاری آن زیاد باشد.

هایفو صورت

لیفت صورت و رفع چروک آن و رفع شل شدگی پوست با روشهای گوناگونی انجام می گیرد اما یکی از پیشرفته ترین روشهای غیر جراحی و کم عارضه هایفو می باشد که با کمک دستگاه و تنها در یک جلسه انجام می گیرد و ماندگاری این روش به نسبت از روشهای دیگر جوانسازی بیشتر می باشد. در هایفوتراپی لیفت صورت بدون جراحی و با استفاده از امواج مافوق صوت انجام می شود و با تمرکز امواج در زیر پوست ، پوست کشیده شده و جوانسازی در آن انجام می گیرد.

عملکرد هایفوتراپی

امواج هایفوتراپی در زیر پوست متمرکز شده و سبب تحریک کلاژن ها و بافت های سلولهای پوست گردیده و کلاژن سازی را بازسازی می نماید که در نتیجه در پوست لیفت صورت می گیرد و عضلات آن سفت شده و پوست تازه می گردد. هایفو تراپی صورت مانعی برای انجام بوتاکس یا تزریق چربی نمی باشد ولی بعد از بوتاکس و تزریق چربی نمی توان پوست صورت را هایفو تراپی نمود. هایفو صورت گر چه دوام بیشتری نسبت به سایر روشهای جوانسازی پوست صورت دارد اما روشی دائمی نمی باشد و بعد از گذشت چند سال باید دوباره تکرار گردد، اثر هایفو تراپی بلافاصله بعد از انجام قابل مشاهده می باشد اما اثر واقعی آن بعد از گذشت چند ماه از هایفوتراپی در ناحیه مورد درمان ایجاد می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X