زیبایی و جوانی به روش هایفو پلک

زیبایی و جوانی به روش هایفو پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زیبایی و جوانی به روش هایفو پلک

شاداب بودن و نداشتن چین و چروک از فاکتورهای زیبایی پوست هر فردی می باشد ، استحکام پوست و حفظ جوانی آن به الیاف ها و کلاژن زیر پوست بستگی دارد که عوامل زیادی باعث از بین رفتن این الیاف ها و کلاژن ها می شوند و پوست دچار پیری و چروک می گردد ، شل شدن و افتادگی پوست در تمام نواحی صورت مثل پیشانی ، ابرو، گونه و پلکها ایجاد می شود و روشهای بسیاری برای رفع این مشکلات وجود دارد ، حال باید دید جوانی و زیبایی به روش هایفو پلک چگونه ایجاد می شود. هایفوتراپی نوعی لیفتینگ پوست صورت و بدن می باشد که در یک جلسه قابل انجام می باشد و از طریق امواج و بدون جراحی انجام می شود.

هایفو پلک

یکی از نقاط صورت که ممکن است دچار افتادگی پوست شود پلکها می باشند که این افتادگی یا به صورت ارثی می باشد یا عواملی مانند بالا رفتن سن باعث شل شدن پوست پلکها و ایجاد افتادگی در آنها می گردد، در روش هایفوتراپی پلکها پوست پلکها با استفاده از نیروی امواج لیفت شده و کشیده می شود و این کار باعث بالا کشیدن پلکها خواهد شد و جوانی و زیبایی را به پلکها باز خواهد گردانید، هایفوتراپی پلکها باید همراه با بالا بردن ابروها و هایفوتراپی پیشانی انجام گیرد زیرا هایفوتراپی پلکها به تنهایی در ایجاد جوانی موثر نخواهد بود و هایفوتراپی باید همزمان در تمام نقاطی که دچار چروک شده اند انجام گیرد.

عملکرد هایفوتراپی پلکها

امواج دستگاه هایفوتراپی باعث ایجاد گرمای موضعی در زیر پوست پلکها شده و سبب می گردد کلاژن سازی در پوست پلک آغاز گردد و پوست پلک سفت و منقبض گردد و افتادگی پوست اصلاح شود. در روش هایفوتراپی پوست صورت کشیده می شود و جوانسازی در ابروها و پیشانی ، پلکها و گردن ایجاد می شود و به دلیل غیر جراحی بودن اثری از لیفت در صورت باقی نمی ماند.

هایفو پلکها

هایفو پلکها به دلیل حساسیت پلکها و چشم باید در کلینیک تخصصی و توسط متخصص جراحی پلاستیک که با دستگاه هایفوتراپی آشنایی کامل و تجربه کافی دارد انجام گیرد زیرا عدم تخصص و تجربه باعث غیر تقارن شدن پلکها خواهد شد و به جای اصلاح افتادگی پلکها طاهر فرد را بیشتر دچار مشکل خواهد کرد.

هزینه ی هایفو پلک

انجام عمل زیبایی  هایفو پلک ، از جمله عمل هایی است که تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، از این رو فرد متقاضی چنین عملی باید از جیب خود بدون امید به بازگشت سرمایه ، هزینه نماید . هزینه ی عمل هایفو پلک از کلینیکی به کلینک دیگر با توجه به دستمزد و مهارت پزشک معالج متفاوت خواهد بود . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X